Polecane posty

gwozd    104

nikt nikomu nie zabrania zajmować się głodującymi dziećmi. Masz tym większe możliwości że jesteś pewnie rolnikiem i produkujesz żywność B)

z tego co mi wiadomo łańcuch według nowej ustawy musi mieć min 3m, no cóż mój ma 2.8. Może kiedyś zrobię kojec ale na razie wolę te pieniądze wydać na lepsze żarcie i szkolenie. Pies na gospodarstwie powinien być pracownikiem roku a nie więźniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Powiedzcie jakie macie wymiary tych kojcy że są lepsze od łańcucha, jak już wcześniej mówiłem jak widzę u ludzi psy pozamykane w kojcach, to mi się ich szkoda robi, pies na pewno ma lepiej na długim łańcuchu, jak łańcuch jest lekki to go nawet nie czuje.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Wiadomo, ze tak czy siak trzeba go raz na jakiś czas wypuścić z tego kojca. Ja mam swoje na łańcuchu, ale jak np. w niedzielę idę sobie na spacer w pole to są spuszczane, i idą ze mną.

Na noc są spuszczane zwłaszcza w zimę biegają nawet w dzień, zawsze mogą się schować w stodole a jak mocne mrozy to i do obory idą.

Pies nie spuszczany głupieje. Wiadomo, jeśli ktoś nie ma ogrodzonego podwórza, to raczej nie może, bo nie mile widziane jest jak sobie pies po wsi łazi.

Kojec nie jest zły, tylko musi być w miarę duży i żeby pies miał dobry widok (nie stosować sztachet).


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

@Junkers łańcuch jest lepszy od kojca dla większych psów np owczarka niemieckiego, kojce to rozwiązanie dla małych psiaków tzw typowych kundli itp. można trzymać psa typu owczarek w kojcu ale jeśli jest to trzymanie na dzień (na noc spuszczany) coś w stylu wypowiedzi @Kuba1212 :lol: do pracy chodzi na nocną zmianę :D

 

dobrze wiemy jakim problemem są watahy "dzikich" (nieupilnowanych) psów, w niektórych częściach Polski to strach dzieci wypuścić poza podwórek :wacko:

Edytowano przez mom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj