Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikt nikomu nie zabrania zajmować się głodującymi dziećmi. Masz tym większe możliwości że jesteś pewnie rolnikiem i produkujesz żywność B)

z tego co mi wiadomo łańcuch według nowej ustawy musi mieć min 3m, no cóż mój ma 2.8. Może kiedyś zrobię kojec ale na razie wolę te pieniądze wydać na lepsze żarcie i szkolenie. Pies na gospodarstwie powinien być pracownikiem roku a nie więźniem

Opublikowano

Powiedzcie jakie macie wymiary tych kojcy że są lepsze od łańcucha, jak już wcześniej mówiłem jak widzę u ludzi psy pozamykane w kojcach, to mi się ich szkoda robi, pies na pewno ma lepiej na długim łańcuchu, jak łańcuch jest lekki to go nawet nie czuje.

Opublikowano

Wiadomo, ze tak czy siak trzeba go raz na jakiś czas wypuścić z tego kojca. Ja mam swoje na łańcuchu, ale jak np. w niedzielę idę sobie na spacer w pole to są spuszczane, i idą ze mną.

Na noc są spuszczane zwłaszcza w zimę biegają nawet w dzień, zawsze mogą się schować w stodole a jak mocne mrozy to i do obory idą.

Pies nie spuszczany głupieje. Wiadomo, jeśli ktoś nie ma ogrodzonego podwórza, to raczej nie może, bo nie mile widziane jest jak sobie pies po wsi łazi.

Kojec nie jest zły, tylko musi być w miarę duży i żeby pies miał dobry widok (nie stosować sztachet).

Opublikowano (edytowane)

@Junkers łańcuch jest lepszy od kojca dla większych psów np owczarka niemieckiego, kojce to rozwiązanie dla małych psiaków tzw typowych kundli itp. można trzymać psa typu owczarek w kojcu ale jeśli jest to trzymanie na dzień (na noc spuszczany) coś w stylu wypowiedzi @Kuba1212 :lol: do pracy chodzi na nocną zmianę :D

 

dobrze wiemy jakim problemem są watahy "dzikich" (nieupilnowanych) psów, w niektórych częściach Polski to strach dzieci wypuścić poza podwórek :wacko:

Edytowane przez mom

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
    • Przez xyz23
      Witam, potrzebuje info o skupach królików lub firmach tym się zajmujących jak na razie znalazłem jedną.
    • Przez claricesmith55
      Wyobraź sobie, że Pat, młoda badaczka rolnictwa, adoptuje szczeniaka rasy Maltipoo i rozpoczyna badania nad zrównoważonym systemem hodowli zwierząt. Jak Pat może opracować model rolnictwa hodowlanego, który uwzględnia etyczne traktowanie zwierząt towarzyszących, takich jak jej Maltipoo, a jednocześnie rozwiązuje problemy związane z wpływem na środowisko, globalnym bezpieczeństwem żywnościowym oraz tradycjami kulturowymi związanymi z produkcją zwierzęcą  zwłaszcza w regionach, gdzie hodowla zwierząt stanowi podstawę utrzymania?
    • Przez AgroRolnik303
      Witam, jaką najlepiej wybrać linkę do wyciągu obornika? Która byłaby najtrwalsza? Zdjęcie podglądowe. Teraz miałem jakąś 12 mm ale nie przetrwała za długo.

    • Przez Ksawery
      Witajcie czy deszczówkę można podawać zwierzętom tak na stałe? Chodzi mi o konie jakie są wasze doświadczenia?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v