Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mati1990

Case czy Claas??

Polecane posty

mati1990    0

Witam mam zamiar kupic nowy ciągnik i nie mogę się zdecydowac, który wybrac Case maxxum 125 multicontroller czy claas arion 610c oba są w podobnych pieniadzach. Prosze o opinie na temat tych ciągników.

mati1990    0

case za 220000 netto a claas okolo 230000 a wyposazenie to szczeze mowiąc nie wiem dokladnie w case jest power buster elektrozawory automatyczna skrzynia amortyzowana kabina no i adblue a claas nie wiem jak jest wyposazony bo dopiero w piątek przedstawiciel ma u mnie byc

Edytowano przez mati1990

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomek90    196

W claasie nic nie bedzie nadzwyczajnego, sami zapłaciliśmy za takiego 227netto przedni tuz, 3 pary hydrauliki, 480/600. Chcesz bogatego claasa i na wypasie to CIS/CEBIS.

xerion3800    42

CASE jest napewno oszcędniejszy i napewno tańszy w serwisowaniu. CLAAS posiada silniki JOHN DEERE więcc licz się z spalaniem. A za te pieniądze dostaniesz podstawową wersje a CASE może być ładniewyposażone.

Tomek90    196

Co ty nie powiesz żebyś się nie zdziwił że silnik Iveco pociągnie więcej paliwa od dps jd. Za case idzie tylko wyposażenie i cena :D

qazi    57

oj naprawdę byś sie zdziwił ile może spalić case na tier4, oczywiście pozytywnie sie zdziwił, wiem bo posiadamy w gospodarstwie maxxuma na tier4,

co do porównania tych ciagników to case wypada chyba bardziej korzystnie i pod względem ceny i wyposażenia, do Case MC dołozyć jeszcze ASF i mamy maszyne pierwsza klasa

Edytowano przez qazi

mati1990    0

Za ariona 610c amortyzowana kabina, 3 wyjscia, szersze kapcie, skrzynia 16x16 powiedzieli mi 229000zl nettoni i mam teraz dylemat co wybrac doradzcie cos..

Tomek90    196

To ile cie wyniosła amortyzacja kabiny, może sobie zamówie jeśli się da. Szersze kapcie tzn? 540/650?

mati1990    0

nie wiem ile ta kabina bo ten ciagnik w tym wyposazeniu juz czeka na placu i taka cene mi powiedzial a opony to takie jak napisales.

Ziel    26

Co ty nie powiesz żebyś się nie zdziwił że silnik Iveco pociągnie więcej paliwa od dps jd. Za case idzie tylko wyposażenie i cena :D

Silnik Iveco z tego case niema nic wspólnego z Ivecko poza nazwą :) To jest odpowiednik Cumminis i znajdziesz go tylko w case. W NH tez jest ale lekko się różni. I to jest róznica między case a NH.

b0gdan    85

Wiem, że kupiłeś (lub chcesz kupić) Case Farmal A i za wszelką cenę będziesz udowadniał, że jest to zupełnie inny ciągnik niż NH...

Soją drogą jest to 100% silnik IVECO i taki sam występuje w NH

Edytowano przez b0gdan

Ziel    26

Mam case mx 135. JX to dalsze plany moze za rok dwa dlatego pisałem o farmall A. A to co napisałem wyżej to prawda jeśli chodzi o serie jxu i mxm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez claas1066
      Kombajn po włączeniu młocarni przestaje podnosić heder motowidla przyspeszacz nie działa po wyłączeniu młocarni wszytko jest dobrze podnosi normalnie pompa jest dobra olej jest co to może być z góry dziękuję za odpowiedź