Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FarmerV

MCCORMICK z turem

Polecane posty

FarmerV    0

Witam, zamierzam kupić ciągnik MCCORMICK z ładowaczem czołowym AGRAM. ciągnik ma 90KM. Bardzo mi się podoba z wyglądu, rocznik 2003.

Tylko nigdy nie spotkałem się z taką nazwą ciągnika, czy to dobre maszyny ? opłaca się kupić taki ? będzie mi służył ?

Tom85    0

Jest to czysty anglik i raczej dobry choć raczej lepiej aby wypowiedzieli się użytkownicy tych ciągników ;)

Co prawda ja nie jestem posiadaczem owego ciągnika, ale wujek ma dwa traktory tej marki i jest z nich bardzo zadowolony. Na dodatek dorwał je w okazyjnej cenie (kupował nowe).

Wiadomość z agroFakt.pl

Vladoo1    9

Konstrukcyjnie to to samo co Case Mx podejrzewam ze cos jak MX 90c tylko składany juz przez MCcormick silnik perkins w case tez sprawdz dokładnie ten model czy sie napędy zgrywają bo dziwnie małe koła ma z tyłu ogólnie jak silnik nie zarżnięty to może posłużyć jeszcze parę ładnych lat, ten bodajże jest z Francji nie ma pneumatyki sprawdź czy skrzynia jest 40 bo bywają 30 km/h ma klimę i kabina z obniżanym dachem dobra do obory :) ja mam Case Mx 100c tez kupowałem jak mial 6100h po 4 latach wymieniam tylko olej i fitry komfort super :) Pozdro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez jaco16
      Witam jestem w trakcie montowania tura do 5314 i zastanawiam sie jak podpiac hydraulike moze ma ktos jakies fotki jak ma u siebie podpieta. Za każda informacje bede wdzięczny
    • Przez FarmerV
      witam, co sądzicie o tym ciągniku ? Mam zamiar kupić.
      http://moto.allegro....2960592146.html

Allegro szukaj: CASE MCCORMICK 90 2003 R +TUR IGŁA!!!!!!!!!!
    • Przez sobol
      WItam!
      Chciałbym zakupić ładowacz czołowy firmy ART-TUR http://moto.allegro.pl/tur-ladowacz-c330-c360-mf-t25-zetor-mtz-i3102567084.html
      Czy może ktoś zakupił TUR 3-sekcyjny z tej firmy? Cena nie jest zbyt wygurowana, wiec nie wiadomo jak z jakością...
      Proszę o Wasze opinie
      Jest jeszcze druga sprawa, mianowicie właśnie naczytałem się o turach do mtz82 z mostam stożkowym i teraz jestem w kropce. Nie widzi mi sie co roku naprawa mostu:/
      Jak do tej pory mam tur w C-330 jednak nie spełnia już moich oczekiwań, potrzebuje coś mocniejszego (big-baki, palety, słoma) i nie ukrywam że nadzieje pokładałem w zamontowaniu tura do mtz, a ciapka zamiarzałem sprzedać bo ledwo co źipi. Mam jeszcze w gospodarstwie Ursusa 3512 ale bez napedu wiec tur odpada, a po drugie wiekszej rewelacji od tura z c330 by nie było.
      pozdrawiam wszystkich formułowiczów