Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz Rogowski

Ogławiacz, wyorywacz...

Polecane posty

Witam. Czy ktoś ma z was zestaw 6scio rzedowy do zbioru buraków?? Chodzi mi o tzw. zestw Matrot, skałdał sie z ogławiacza, wyorywacza i ładowacza. Czy ktoś cos takiego posiada lub wie gdzie takie coś stoi??

Tylko Polski Ursus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego nie denerwuj się i nie pisz posta pod postem. Może ktoś ma................. :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtus    1

@Mateusz Rogowski, nie wiem o co dokładnie ci chodzi, bo jeśli chciałbyś coś takiego kupić to wiem gdzie. :rolleyes: Tzn. zestaw podobny do matrota.

MECHANIZATOR    156

Jesli by cię to satysfakcjonowało to mogę ci przesłać czarno białe fotki takiego zestawu z podrecznika od uprawy roslin

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje

DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

zetor5321    1

czy codzi ci o maszyne podczepianom na przedni tuz, która manoże które siekają liście.

a styłu idzie tzw wyorywacz.

widziałem coś takiego na YouTobe,jeśli cie interesuje link to gdzieś znajde.

MECHANIZATOR    156

może odpowiem za autora tematu - chodzi o zestaw firmy Matrot składający sie z trzech maszyn pracujacych rozdzielnie

- ogławiacz 6 rzedowy zaczepiany na tylni TUZ z możliwoscią załadunku odcietych liści na przyczepy

- wyorywacz 6 rzedowy zaczepiany na tylni TUZ który układał wykopane buraki w rzadek na powierzchni pola

- przyczepiany zbieracz korzeni który podawał je na jadacą obok przyczepę

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje

DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

wojtus    1
A możesz skombinowac fotki?? Bardzo mi zależy... <_<

Jeśli chodzi o mnie to jest to taki polski zestaw, dwie osobne maszyny ciagane za ciagnikiem. Jedna scina liscie a druga wyoruje i ładuje na przyczepy, zestaw jest trzy rzędowy i został wystawiony na przetarg niedaleko mnie. Co do zdjęc to raczej nie mam jak. <_<

Dudek    0

Tak sie składa że posiadam taka maszynę firmy kleine ale na spółkę z sąsiadem ja mam wyorywacz a sąsiad maszynę do zbierania.

Dudek    0

Nie mamy najmniejszych problemów. On nam pomaga my jemu, jak brakuje maszyn to pożyczy i na odwrót. Jednym słowem pełna współpraca.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Adaskooo96
      Witam panowie jest szybka sprawa kupilem bolka w tamtym roku w tym chcemy spróbować nim kopac marchew od razu mowie nie przemysłowa mam wszystkie potrzebne akcesoria tylko jak sie do tego zabrac ? pomoże ktos moze . bo z cebula w tym roku wyszlo bardzo zle podobko jak jesy twardo nie zbierze . mianowicie zalozylem gabke i Pobieracze sciaglem lemiesze bo tak mi powiedziano i dostalem informacje ze gdy bedzie twardo pobieracz nie pobierze cebuli z ziemia to nici z kopania . teraz przyjdzie czas na marchew prosze o jakoes wskazowki jak to dzialac zeby znowu nie wyszla kaszana . pozdrawiam
    • Przez Adaskooo96
      Witam . mam problem z sortownikiem mianowicie gdy założę sita dół 35 góra 45 dolne sito się zatyka . próbowałem już ustawiać sortownik pod większym kątem i dalej to samo . macie panowie jakieś porady co mogę jeszcze zrobić ? 🤔
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Próbował ktoś przerobić bolka żeby nie gubił tak ziemniaków? U mnie strasznie uciekają na tym wałku od chwastów jak złapie się jakiś łęt albo coś. I jeszcze te dwa zgarniacze ciągle podnoszą się do góry... Dzisiaj cały dzień wybierałem kamienia i myślałem o tym ale nic mądrego nie wymyśliłem...
    • Przez piotr_79
      Witam,
      proszę o pomoc szczególna prośba do osób które używały/używają te modele (ja tylko anna i bolko)
      Który kombajn jest lepszy LK 650 czy SL750 chcę zmienic obecny kombajn na jeden z tych modeli.
      Chyba że macie jakieś inne propozycje w tej półce.
      Jeśli można 2-3 zdania komentarza dlaczego taki model wg Was jest lepszy.
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.