Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczów.

Wie ktoś gdzie można dostać tanie oryginalne częsci do ciągników case mx? Głównie chodzi mi o części typu filtry czójniki oleje itp. Mieszkam w Kujawsko-Pomorskim. Mogą to być sklepy internetowe.

Z gróy dziękuje.

Opublikowano (edytowane)

Witam forumowiczów.

Wie ktoś gdzie można dostać tanie oryginalne częsci do ciągników case mx? Głównie chodzi mi o części typu filtry czójniki oleje itp. Mieszkam w Kujawsko-Pomorskim. Mogą to być sklepy internetowe.

Z gróy dziękuje.

 

W Toruniu są dwa sklepy z cześciami intelhandler i prywatny .

Edytowane przez casexpmx
Opublikowano (edytowane)

Dzięki za szybką odpowiedź. Nie wiedziałem że aż tyle tego jest. :)

 

 

@Mycek Fajna stronka wszystko tam znalazłem co potrzebowałem.

Na pewno są tam oryginalne części? Troche tanie są :P

Edytowane przez Ziel
Opublikowano (edytowane)

"tanie i oryginalne.." :D . Jeśli chodzi o materiały eksploatacyjne do silnika to tu problemu nie ma internet czy tam grene wszystko jest. Ale jeśli chodzi o poważniejsze części to ja ze swojej strony polecam dealera McCormica chyba wiadomo o kogo chodzi bo jest tylko jeden. Jak wiadomo MTX to to samo co MX z wyjątkiem silnika. Ja o parę rzeczy się dopytywałem w najbliższym serwisie Case to nie dość że ceny wyysokie to większośc rzeczy na zamówienie, a jeśli na cito (do 3 dni) to życzyli sobie dodatkowo za to płacić :blink:. W McCormicu nie dość że taniej to jeszcze na następny dzień miałem wszystko u siebie. To duży dealer dobrze zaopatrzony w części, a MTX były bodaj produkowane do 2007r. co też jest na plus jeśli chodzi o części no i oryginalne

Edytowane przez grego
Opublikowano (edytowane)

Oczywiście wiem gdzie jest dealer McCormick'a. Też o tym myślałem żeby poszperać w cenach części do MTX ale oczywiście filtrów tam nie kupie. :) Mam nadzieje że nie będe musiał kupować rzeczy innych od filtrów olejów i jakiś drobnych uszczelek/czujników. Dzięki wszystkim za pomoc

 

Edit: Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział jakie oleje lać do skrzyni i silnika.

Edytowane przez Ziel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez SawekOcha
      Witam. Poszukuje posiadaczy ciągnika case cs 86. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć jak sprawują się te ciągniki i co jest w nich wadliwe. Ile pala.
    • Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez grzybekkee
      Witam. Mam problem z nowo nabytym ciągnikiem Case 5130. Problem polega na tym, iż nie ma możliwości sterowania podnośnikiem, ani przyciskami na błotnikach, ani dźwignią na panelu. Sterować można jedynie joystickiem, lecz te sterowanie również jest zepsute, ponieważ na 5 z 6 pozycji podnosi, a w jednej pozycji opuszcza. Do tego pokrętło z trybami pracy można przekręcić o 360°. Aha, i ta kontrolka (N) ciągle mruga.

      Poprzedni właściciel twierdzi, że problem pojawił się podczas regeneracji pompy, więc jest taka możliwość, że coś źle podczepił.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v