Skocz do zawartości

Polecane posty

rolmasz    6

Witam,

Czy znacie jakieś osoby które zajmują się naprawą naszych kochanych NEW HOLLANDÓW?

Gdzie Wy naprawiacie traktory?

walkol    33

Odpukać nic się nie dzieje ale chyba będę skazany na serwis dzięki kochanej elektronice, ale może ktoś z serwisu zrobi taką naprawę poza "konkursem" :P

Wiadomość z agroFakt.pl

ursuss    12

a co dokładnie padło ? TD nie jest szczytem nowoczesnych rozwiązań technicznych więc większość mechaników powinno sobie z nim poradzić ...

Jakub667    72

ale mało o tym wie i boją się robić bo to skomplikowane niby a to jest bardziej upchane w całość

rolmasz    6

a co dokładnie padło ? TD nie jest szczytem nowoczesnych rozwiązań technicznych więc większość mechaników powinno sobie z nim poradzić ...

strasznie "żenżoli" łożysko, prawdopodobnie na rewersie. wystarczy zostawić dziwgnie rewersu na przód/tył a biegi na luzie to dochodzą takie dzwięki jakby coś miało się zaraz ukręcić. A znacie jakieś osoby które pracują w serwisie NH?

crative009    6

u mnie jest to samo i narazie to nic z tym nie robie jak kiedy padnie mi drugi synchronizator rewersu to wtedy zobacze co jest grane a tak to nie bede nic robil bo trzeba kabine zdejmowac, ja swojego smerfa naprawiam u siebie w garażu ;)

crative009    6

Tego nie wiem albo synchro albo sprzegło nie wiem dokładnie bo ja w tym samym czasie sprzegło i synchro zmieniałem wiec nie moge tego stwierdzic jak bd znów zmieniał to zobacze czego to wina ale jak narazie jezdzi i w niczym to nie przeszkadza to nie bd rozbierał ;)

Edytowano przez crative009

Stasiek84    2

Ja naprawiałem smerfa w garażu, żadnych nietypowych śrub nie ma więc można sobie spokojnie radzić.

malkolm    23

z tego co ja zauważyłem to są same nietypowe śruby, wszystko drobny gwint

absolwent21    0

Witam, czy wymieniał ktoś może uszczelniacz na wale w modelu Td 5020 lub podobnym?? Spod koła pasowego wydostaje się olej i ciekawe czy możnaby to zrobić domowym sposobem czy trzeba od razu serwis wzywać??

Witam, mam problem z rewersem mechanicznym u New Hollanda TD95. Rewers działa tylko do przodu, a do tyłu występują zgrzyty. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc. :mellow:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się