karglard

Gry rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karglard    0

Mam słabość do gier rolniczych. Ostatnio szczególnie do symulatorów. Aktualnie czekam na Farm Machines Championships 2013 i OldVillage 1962. Co ciekawe OldVillage jest na liście najbardziej oczekiwanych tytułów 2013 roku. Fajna odskocznia od klasycznych gier. Jak wasze odczucia do tego typu rozgrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ja zazwyczaj gram w takie kilka godzin i już mam dosyć. Lipna grafika i zachowanie się maszyn, niski realizm, debilizm botów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Grałem jak jeszcze nie jeździłem traktorami teraz to czasami popatrze jak brat gra w Farming Simulator 2013. Te dwie co podałeś to jakaś kupa na kiju.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ja czasami zagram w Farming Simulator 2013. Grywałem i w LS 2009 , LS 2011 i powiem że wersja 2013 spełnia moje oczekiwania nawet bez modów.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Osobiście czasem gram w multiplayer symulator farmy 2011 i 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianO1996    2

Ja teraz gram w ls 2013, mam kilka modów starych ursusów, i pare innych podów polskich maszyn, ogólnie fajnie sięna nich gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

Znalazłem fajną promocję na www.farmexpert.pl

Kupiłem parę części oryginalnych do ciapka i dostałem Farming Simulator 2013 Edycja ursus za 2zł :)

 

Edytowano przez robert1100

Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agukola    0

No teraz to zostaje nam tylko czekać na... http://grandgamer.pl/pc/farming-simulator-2017-pl-pc. Nie mogłam się powstrzymać, bo nie wiem kiedy wybiorę się do sklepu z grami, więc zamówiłam. Miał już ktoś okazję zagrać - jakie wrażenia? Macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje gier, związanych właśnie z prowadzeniem farmy itp, a w które mogłabym się zaopatrzyć. Nie, nie, wszelkie farmy na facebooku i tym podobne odpadają, nie lubię grać w przeglądarce. A poszukuje jeszcze innych tytułów, bo tego typu gierki, są najlepsze na rozluźnienie po ciężkim dniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

Do grających w sieci w farming simulator, właśnie zakupiłem 2 zestawy fs17 dla dzieciaków, swojego  i syna siostry, maja bąble grac razem przez internet, jak najprościej byłoby zrobić żeby mogli sobie rozmawiać podczas gry - użyć Skype, czy może coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srodecky    3

Najprościej chyba przez Skype, jeśli dalej grasz w FS to odezwij się, dobrze by było pograć z kimś razem żeby trochę mi rozjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

Faktycznie Skype wystarczył, grają na całego, oczywiście limity czasowe są bo by ich od komputera nie oderwał :)

 

Ja tam ekspertem nie jestem, dopiero zaczynam poznawać nową wersję, sporo rzeczy się zmieniło.

Niestety mam mało czasu na takie zabawy, więc pogrywam trochę wieczorami w nieregularnych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj