Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tollo

Renault 75-14 Kontrolki

Polecane posty

tollo    0

Cześć, mam Renault-a 75-14 z 88 roku, i mam pewnien problem z kontrolkami. Czy możecie mi objaścnić znaczenie wszystkich tych kontrolek? Bo w przed ostatniej, gdy ciągnik jak jest ciepły, zejdzie na niższe obroty, kontrolka się zapala, i słychać coś jakby zwarcie się gdzieś robiło, ale za nic nie mogę zobaczyć gdzie. Od razu mówię, ta kontrolka, to nie akumulator, gdyż ten ma inny symbol. To jest przedostatnia :) Dodam zdj :)

post-26814-0-94237000-1352988152_thumb.jpg

maxx20    2

Kolego najprawdopodobniej masz zapchany filtr powietrza przeczyść go i powinno być ok

Wiadomość z agroFakt.pl

tollo    0

Ale na bank? Bo tata mówił że nie tak dawno czyścił ten filtr. Dodam że mam go czwarty rok, i nic takiego sie nie działo, a sporo robił w terenie o wysokim zakurzeniu, i go nie czyściłem. Ale no wyczyszczę, i dam znać czy jest dobrze. Dodam jeszcze, że tak sie zaczyna dziać, gdy dodam gazu, i ciągnik wejdzie na obroty 1500/min, a później zejdzie do poniżej 500 :)

izydor6280    464

koledzy wyzej maja racje, jest to kontrolka od przeplywu powietrza przez filtr

jesli sie juz zapala to czyszczenie niewiele juz da, musisz wymienic wklad/wklady

tollo    0

Odświeżam temat, ponieważ okazało się, iż nie jest to filtr. Wymieniony został wkład, lecz nic to nie dało, kontrolka dalej się paliła. Z tego powodu zdjąłem filtr, aby powietrze mogło bez problemu się dostać, przez samą rurkę, lecz kontrolka dalej się paliła. Może wiecie w czym leży problem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować