Skocz do zawartości
michalwinarczyk

Fiat 680H

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fiat
SZYMANOX    377

Jeśli dobrze pamiętam to z boku skrzyni się wlewa ,po lewej stronie jak stoisz na przeciw ciągnika :)

Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

z lewej strony ciągnika jest taki zbiorniczek z olejem ten olej jest tylko do wspomagania... tak...?

A jeszcze co do tego wlewu, to jest ta śruba na klucz 27 obok uchwytu, do którego przykręcona jest kabina? Bo tam bardziej z tyłu bliżej tylnego mostu też jest taka śruba, do czego ona służy...?

Wiadomość z agroFakt.pl

SZYMANOX    377

Tak to olej do wspomagania tylko jest.

Do skrzyni wlew jest bardziej pod hamulcem niż z tyłu dziś ci dokładnie nie napisze co i jak tam jest bo nie pamiętam dokładnie,ale jutro zobaczę jak to wygląda w moim fiaciku :P

Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///

Barm03    5

Witam!

Mam pytanie czy opłaca się kupić Fiata 680h z 83r. z przebiegiem 6tyś. motogodzin. Ciągniczek sprowadzony z Holandii. Jest lekko przyrdzewiały ale da się naprawić. Silnik nie ulany. Ostatnio byłem go odpalić u sprzedawcy przy - 8 C i odpalił za pierwszym razem. Prosiłbym o ewentualne opinie, gdyż nie miałem styczności z tą marką (miałem władimirca t-25 a2). Przepraszam za błędy to mój pierwszy post. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Połączony

Edytowano przez MAT912

SZYMANOX    377

Jak technicznie sprawny to bież i się nie zastanawiaj :)

adam89k    26

mam taki model i walek przestawiony na 1000 obrotów jak to zmienic na 540 podpowiem ze nie ma zadnej dźwigni zewnętrznej do przestawienia

kizak    66

jeśli to wałek na 6 frezów to końcówkę wałka odejmij,wykręć te 3 nakrętki na klucz 19 ,i w wewnętrznej stronie powinien być otwór najprawdopodobnie z założoną zaślepką.wyciągnij to co jest iz powriotem wkręć.Otwór zapewni nie przesunięcie wodzika na 1000 obr.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez majak
      Mam pytanie do posiadaczy ciagników Fiatagri, na co zwrócić uwagę przy zakupie ciągnika tej marki, jak wam się sprawują?
      Chcę kupić coś z serii 70-90, 80-90 lub 90-90 i z tego co się orientuję to wszystkie mają silnik Iveco.
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy olej silnikowy polecacie?
    • Przez jaro914
      Co sądzicie o tej serii, bo ja zastanawiam się nad kupnem zachęca Mnie cena i stosunkowo młody rocznik...
      Jak się sprawuje silnik i reszta podzespołów, przede wszystkim skrzynia, jak jest z częściami...podobno pasują od NH, i jakie są ceny tych części zamiennych......????
    • Przez Blusik
      Witam

Sprawa jest taka czy do silnika s15 pasuje rozrusznik z jakiejś 30 albo żuka do niego aby pasował. Wiem, że muszą być lewe oborty czy w jakimś rozruszniku mozna w łatwy sposób zmienić te obroty sprzętu elektrycznego na nim nie ma więc jak będzie masa na plusie nic sie nie stanie. Tylko ze dla rozrusznika nic to nie da chyba ze ma stojan stały na magnesach czy coś.

Pozdrawiam
    • Przez marioland
      Posiadam taki mini traktorek KMZ-012 i ostatnio szwankuje mi w nim hydraulika(ramiona) zaczęło się od tego iż po podniesieniu kosiarki/czegokolwiek bardzo szybko ją opuszcza(nie trzyma), teraz w ogóle jest problem z podniesieniem, coś tam drga jak wdepnę gaz na maksa ale ledwo co, oleju trochę dolałem ale nic to nie zmieniło, może ktoś z forumowiczów posiada taki traktorek lub coś podpowie od czego zacząć.
      pompa w nim to: нш10в-3-л -> ns10-3-l
      rozdzielacz niestety nie posiada oznaczenia
      dzięki
      pozdrawiam