Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kostrzewa24

pług fortschritt b200\201

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
benek79    13

posiadam taki z siłownikiem z tyłu,fajna robota na długich kawałkach!!jeden minus to mocowania skib,jak masz kamieniaste pola to nie polecam pozostawiasz skiby w ziemi.

Wiadomość z agroFakt.pl

michal16    1

ja właśnie sprzedałem swój pług b201 z zabezpieczeniami resorowymi.. miał trochę luzów ale i w bardzo dobrym stanie odkładnice i lemiesze miał... był w dobrym stanie pościłem go tydzień temu za 2 tysiaki bo nikt więcej nie chciał dać... ;) a był nieużywany od 2 lat i zajmował tylko miejsce... ale ogólnie byłem z niego bardzo zadowolony pięknie krył i lekko szedł :D

kamieniak89    27

My posiadamy dwa pługi B201 które chodziły z U1224 i ZT303D są to dobre pługi, ale na duże kawałki, minusem jest ich wykładanie się na zakrętach w prawo, co do zabezpieczeń hydraulicznych nie mamy zastrzeżeń przez 10 lat jeden lemiesz zgubił zachaczając o korzeń który go przyblokował czyli maszyny nie do zdarcia ;)

Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

przemek99    27
My posiadamy dwa pługi B201 które chodziły z U1224 i ZT303D są to dobre pługi, ale na duże kawałki, minusem jest ich wykładanie się na zakrętach w prawo, co do zabezpieczeń hydraulicznych nie mamy zastrzeżeń przez 10 lat jeden lemiesz zgubił zachaczając o korzeń który go przyblokował czyli maszyny nie do zdarcia ;)

mozna go uwstawic zeby nie wykladal sie na zakretach moj jest ustawiony i sie nie wyklada

kamieniak89    27

U nas pługi są ustawione pośrednio i się troche wykładają, w jednym mam większą oponę i jest git, fortschrit wyżej ogólnie podnosi, a szóstka jakoś tak niżej :rolleyes: ale trzeba myśleć coś o lepszym sprzęcie <_<

Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

zetor165    0

Myśmy jak kupili B-200 to żeśmy cudowali bo mały zakręt i już pług prawie na boku tak więc przede wszystkim dobrze wyregulować. Robienie uwrotników to tylko na dużych polach. Ładnie szeroko bierze (6 skib-2,40m), przykrywa też elegancko. My kupiliśmy obrotówkę tylko z jednego powodu, jak tata jechał orać Fortschrittem pole po kukurydzy to musiał tabletki na uspokojenie brać bo co chwila ze słomy kukurydzy sie kupy robiły i utykały pług (dlatego że B-200 ma skiby pod ramą, nie wiem jak inne). Mamy Zetora 16245 i tata uważa że B-200 idzie lżej niż 5 skibowy obrotowy Rabe na ażurach.

Praca, pasja, zamiłowanie.....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piter333
      Witam 
      Koledzy mam problem z obrotem pługa lemken 2+1 siłownik na sprężynach.sprezyny są napięte a siłownik nie chce się złożyć. Jak naprawić albo co jest przyczyną. Pracował przy ciągniku ursus c 385. Proszę i pomoc
    • Przez Kuba284
      Witam czy warto jest kupić pług kverneland na resorach?
      Czy na glinie nie będzie wychodzić?
      Jak często się psują resory i jaki tego koszt?
    • Przez MatiTM
      Witam ponownie. Sprzedałem Akpila i kupiłem pług firmy Kołaszewski. Nie wiem czemu ale cały czas mam problem z jedną rzeczą, mianowicie pług nie idzie w osi z ciągnikiem. Jak  nie zapnę odciągu to pcha się w lewo że odciąg aż po oponie idzie. Ciągnik idzie lekko i równo nie ściąga go. Przypomną że ciągnik kupiłem od sąsiada i on też ma pług firmy kołaszewski i nie miał żadnych problemów z orką. Nie miał wg odciągów i pług szedł równiutko za ciągnikiem. Po kupnie ciągnika wymieniałem uszczelniacze na mierniku impulsów i może tam coś przestawiłem? Wspawałem też nowe końcówki ramion dolnych by zminimalizować luzy. 
    • Przez Berpaw
      Witam. Montował ktoś lub ma krój w pługu euromasz?
    • Przez kamil5421
      Witam . Słuchajcie mam pytanie , może ktoś z was wie gdzie można dostać zamienniki ażurów do pługa Unia Ibis XXL S z 2010r. .. Niby Polska maszyna a jest z tym problem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.