Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
garnek

Odolejacz sprężarki hs11

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sprężarki
garnek    0

Witam.Czy można "naprawić" odolejacz sprężarki chodzi o wkład,filtr w puszce nr .13 ? Zastosować coś w zamian ?

Pytam dlatego że w moim odolejaczu był jakby zardzewiały zmywak metalowy z rodzajem sitka.

Sprężyny nr 3 nie mam w ogóle a nr 14 jest maksymalnie skorodowana.

Zakup odolejacza w całości raczej odpada (w sklepie są oryginał w cenie 176zł lub zamiennik w cenie 138zł )+ przesyłka.

post-57091-0-49985400-1349279138_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

garnek    0

40 zł to cena do przyjęcia.Ale mnie bardzo interesuje co wkładano oryginalnie?

Bo w takim "filtrze powietrza" do hs 11 jest kłębek żyłki.

seweryn20    587

Jeśli padł odolejacz przy ciągniku to z tego raczej nic nie będzie. Pozbawia się możliwości pompowania koła. Można by co prawda wymiśkować ci innego ale to już kombinacja. Wiele ciągników nie posiada w ogóle odolejacza. Olej osadza się w zbiorniku i po prostu trzeba go raz za czasu spuścić.

Tak że pytanie czy to do kompresora stacjonarnego czy do ciągnika?

A filtr powietrza był prosty siateczkowy czy żyłkowy o prawie chyba zerowej skuteczności.

Edytowano przez seweryn20

seweryn20    587

To odolejacz który zapodał ci bobytempelton jest w zupełności wystarczający. A jeśli chodzi o filtr powietrza to albo złom i wymontować z samochodu na wkład papierowy albo kupić oryginał na allegro.

http://allegro.pl/li...category=0&sg=0

ja u siebie miałem wkręconą rurę na którą nakładałem filtr z malucha. Tani, bez sentymentów był stary do kosza i nowy jak tylko zamuliła go farba z pistoletu do malowania.

Edytowano przez seweryn20

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adamdx18
      Witam 
      Jakiej firmy  sprężarkę i o jakiej mocy  polecacie do pneumatyki w ciągniku Deutz Fahr DX 4.50. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez StankowskiRobert
      Witam nie wiem jak odkręcić wąż od pompy hamulcowej odprowadzjący płyn z pompy w kabinie w zetorze 7245.
    • Przez martin68
      Witam mam zamiar zabrać się za naprawę hamulców w moim ursusie i proszę o rady w tej sprawie wiem o blokadzie ale czy naprzykład trzeba uważać na jakieś uszczelki podkładki itp:
    • Przez 330CUrsus
      Witam. Jeśli taki temat istnieje to poproszę o link bo ja nie znalazłe. Mam do Was pytanie.Czy w 30 z regulatora ciśnienia jak się wykręci ten przewód koło butli to powietrze tak słabo leci czy tak jak z tego otworu do pompowania? Bo u mnie tak słabo i jeszcze wylatuje powietrze z takiej dziury z tyłu regulatora .Aha i te powietrze wylatuje z zaworu tego co jest do pedału podczepione a jak przykręce te złącze to nie leci.Czy to tak ma być? Bo nie znam się na pneumatyce w 30 i chcę to wiedzieć bo robię hamulce w przyczepie.Z góry dzięki.
    • Przez xUrsusekc330x
      Witam, mam problem z dźwignią od ręcznego, wymieniłem ją niedawno na nową, i tam ma iść chyba sprężynka do niej, tylko nie wiem dokładnie jak ją zaczepić, w tej dźwigni jest dziurka na sprężynę ale nie wiem gdzie ją zaczepić, jakby ktoś z posiadaczy c 330 przesłał jakieś zdjęcie lub powiedział jak i gdzie ją zaczepić byłbym wdzięczny