Skocz do zawartości
adrianJD8330

Przedmiot specjalizacjii

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam

Tak jak w temacie musze zrobic referat-prezentacje na przedmiot w szkole jakim jest specjalizacja. temat ma by o ochronie srodków do ochrony roslin jej popyt podaż. Pomóżcie mi bo nie wiem jak to zacząc.

Jeśli nie w tym dziale to sorki

agromatik    233

Zacznij od edycji pytania,bo ni w ząb nie wiadomo o co Ci biega.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

Wiadomość z agroFakt.pl

Zacznij od edycji pytania,bo ni w ząb nie wiadomo o co Ci biega.

Chodzi mi o to że poszukuje jakis informacji o rynku środków ochrony roślin jaki jest popyt podaż na te produkty...

agromatik    233

Znasz takie wydawnictwo jak "Rocznik statystyczny'' GUSu? Bierzesz to szacowne wydawnictwo i jedziesz, ile sprzedano pestycydów ogółem, ile w tym śr. na jednoliścienne, śr grzybobójcze, śr. na dwuliścienne, śr. na owady i gryzonie. A referat żeby miał ręce i nogi oraz objętość zacznij od podziału pestycydów na grupy wg działania, i formulacji.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fernie476
      .
    • Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży roślin ozdobnych poszukujemy managera produkcji z doświadczeniem w uprawach polowych oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi w terenie.
      Idealny kandydat to profesjonalista w zakresie produkcji roślinnej z bogatym doświadczeniem i wiedzą rolniczą, pasjonat i entuzjasta roślin ozdobnych, sprawny manager zespołów polowych.

Więcej szczegółów pod adresem: OFERTA PRACY - MANAGER PRODUKCJI ROŚLINNEJ, http://hric.pl/oferta/id,93/

lub telefonicznie: 660 703 703, lub mailem: jw@hric.pl

• Przez Smyq
      Cześć,
      Nazywam się Adrian i jestem tu nowy, mam 22 lata.
      Chciałbym się zająć uprawą czosnku na obszarze około 12a(na sam początek). 
      Teren jest trochę zaniedbany, rośnie tam trawa, miejscami koniczyna(2-3miejscach) i coś podobnego do mchu. Działkę regularnie kosiłem kosą spalinową by nie zaniedbać jej całkowicie.

Ziemia jest nieuprawiana od 5-6max lat. Wcześniej rosły tam takie warzywa jak: dynie,fasolka szparagowa, marchewki, pomidory, cebula, buraczki czerwone, buraki pasterne i ziemniaki. Ziemniaki były sadzone jako ostatnie przez okres 3-4lat. Działka była nawożona obornikiem.

Moje pytanie brzmi drodzy koledzy, jak doprowadzić działkę do stanu użytkowania bym mógł tam zasadzić czosnek? Jeśli chodzi o odmiany czosnku to nawet o tym jeszcze nie myślałem, ponieważ chce na samym początku doprowadzić teren do ładu.

Proszę o pomoc.

• Przez Aureliusz365
      Witam wszystkich!
      Uczę się w szkole średniej i za ok 5 lata nadaży mi się okazja przejęcia 10 hektarów ziemi. Nie chce żeby początkowo to było podstawowe źródło utrzymania lecz bardziej pasją i przyjemnym dodatkiem do pensji. Mam zatem kilka pytań do forumowiczów:
      1. Jaki zawód według Was zawód warto wykonywac w malym mieście?
      Mógłbym bez problemu skończyć studia, ponieważ zawsze mam średnia w okolicach 5,5. Sam myslalem o automatyce i pracy w utrzymaniu ruchu.
      2.jak w sensowny sposób otrzymać wielkość ekonomiczna gospodarstwa na poziomie 13 tys euro nie rozpoczynając hodowli?
      Liczę na odpowiedzi oraz opinie na ten temat
      Pozdrawiam serdecznie
    • Przez nawiedzony7211
      Witam jakie znacie duże gospodarstwa,kombinaty rolne w Wielkopolsce

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.