adrianJD8330

Przedmiot specjalizacjii

Polecane posty

Witam

Tak jak w temacie musze zrobic referat-prezentacje na przedmiot w szkole jakim jest specjalizacja. temat ma by o ochronie srodków do ochrony roslin jej popyt podaż. Pomóżcie mi bo nie wiem jak to zacząc.

 

Jeśli nie w tym dziale to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam napisac referat na temat środków ochrony roślin w formie referatu jaki jest popyt i podaż na te produkty. itp z skąd takie ifo brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od edycji pytania,bo ni w ząb nie wiadomo o co Ci biega.

 

 

Chodzi mi o to że poszukuje jakis informacji o rynku środków ochrony roślin jaki jest popyt podaż na te produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Znasz takie wydawnictwo jak "Rocznik statystyczny'' GUSu? Bierzesz to szacowne wydawnictwo i jedziesz, ile sprzedano pestycydów ogółem, ile w tym śr. na jednoliścienne, śr grzybobójcze, śr. na dwuliścienne, śr. na owady i gryzonie. A referat żeby miał ręce i nogi oraz objętość zacznij od podziału pestycydów na grupy wg działania, i formulacji.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj