Skocz do zawartości
grgrzes80

Nowy UNHZ 500

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grgrzes80    0

Jestem bardzo zadowolony z ładowacza UNHZ 500 i mam pytanie czy ktoś ma informacje czy gdzieś są dostępne nowe tego typu ładowacze ? Do polskiego cyklopa nie jestem przekonany , a unhz-a nie mogę znaleść nowego .

paul7    0

Wątpię w to bo ciężko znaleźć nawet części do niego(przynajmniej w mojej okolicy). Może ktoś forum wie B)

Wiadomość z agroFakt.pl

Klepk995    171

nowych UNHZ nie ma , teraz do nich ciężko trochę z częściami ale idzie jakoś je załatwić Polskimi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez krzysztoff
      Witam, 
      zamierzam kupić tura do zetora forterra co polecacie i dlaczego??

• Przez karolas123
      Witam szanowne grono. Czy któryś forumowicz byłby tak miły by zmierzyć mi profile z jakich wykonane są stopki w faucheux prestige? Potrzebuje wymiar kształtownika który przypina sie do tura wraz z grubością scianek oraz tego cienszego który w niego wchodzi. Pozwoli mi to zbudować własne stopki
    • Przez WuTKa
      Witam Szanownych Forumowiczów,

Chciałbym zadać pytanie związane z ładowaczem zawieszanym "Skrzat", a mianowicie: jaka jest jego masa własna oraz głębokość kopania z łyżką podsiębierną? Posiadam ciągnik T-25 i poważnie zastanawiam się nad zagregowaniem go z w/w ładowaczem, głównie z myślą o funkcjonalności koparki. Nie znam jednak żadnych parametrów "Skrzata", bo niestety zasoby internetowe nie są zbyt łaskawe w tej materii (niemalże "biały kruk"). Najbardziej martwi mnie fakt ciężaru, jaki stanowi cały osprzęt dla ciągnika. Nominalny udźwig TUZ w T-25 wynosi (wg wszelakich katalogów i instrukcji) 600kg. "Troll", to już 650kg, więc w ogóle nie biorę go pod uwagę, choć i zdjęcia takich zestawów widziałem. Czy może któryś z Was dysponuje wiedzą na temat ładowacza "Skrzat" lub posiada takowy i co za tym idzie, może udzielić kilku informacji? Jeśli ktoś dysponuje instrukcją lub danymi technicznymi w jakiejkolwiek innej formie, będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez rafal11195
      Sprzedam ładowacz cyklop T-214, maszyna w stanie dobrym, brak przecieków, w komplecie widły do obornika i łyżka, kontakt priv