Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maxer19

Awaria sprzęgła 90-34

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Awaria
maxer19    0

Witam, nastąpiła u mnie w renówce awaria sprzegła, na polu kiedy kończyłem robote wcisnąłem sprzegło a tu nic poszło w podłogę bez żadnego oporu normalnie zostało w podłodze. ale da się nim ruszac ramie wchodzace w skrzynie również sie rusza po naciśnieciu pedału ale nie rozsprzegla. co może byc przyczyna? stało sie nagle. Sprzęgło na linkę, linka sie nie urwała, dodam gdy to sie stało to podciagnalem max linke i po wcisnieciu sprzeglo brało przy samej podlodze ale gdy wcisnalem poraz drugi znowu zero reakcji sprzegło lużne. pomocy bede widzieczny za każdą sugestie;

izydor6280    613

kolego nie ma sie co zastanawiac, trzeba rozpolawiac ciagnik,

mozliwe ze widelki polamane lub tarcza sie skonczyla, ale to tylko moje domysly

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

piciaj    31

lub klin bądz sworzen zalezy co tam zabezpecza widełki na sworzniu, jak mowisz ze jak podcągnałes i dało sie raz i wpadło, na moje tylko to bedzie przyczyna

znalazłem to czego szukałem ..:)))

Wiadomość z agroFakt.pl

maxer19    0

tarcza wymieniona na wiosne, też myśle że sworzeń i widełki spadły bo to się stało nagle raz wcisnalem bylo normalnie potem chciałem zatrzymac traktor wcciskam sprzegło a tu nic pedał luzny. pytałem mechanikow obstawiaja tak jak ja i Wy czyli zabezpieczenie widelek spadło. w czwartek bede rozpolawial renie. roboty w polu a tu ciagnik nieczynny nie ciekawie ale mysle ze szybko sie naprawi. dzieki za opowiedzi dam znac co bylo przyczyna dokładnie jak naprawie, pozdrawiam

maxer19    0

Renia naprawiona, powodem awarii był kołek który był umieszczony na widełkach i przestrzelony przez wałek. Kołek po prostu wypadł ni bylo na nim zabepieczenia ale już wszystko jest naprawione. Najgorsze jest to że trzeba rozpoławiac ciagnik do takiej pierdoły...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez lisiur81
      Witam, jestem na kupnie aresa 640rz,mam pytanie odnośnie hydrauliki czy faktycznie będzie tam tylko pompa 60 litrów, młodszy odpowiednik 696rz ma już coś koło setki
      Czy te 60 litrów może być mało albo w jakiej sytuacji będzie za mało, proszę o opinię, 

dzieki, łukasz
    • Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
    • Przez LeMon605
      Chciałbym w swojej aresce 556 wymienić radio (siedzi teraz Philips, pewnie oryginał), ale nie wiem jak za to się zabrać. Ściągnąłem ramkę otaczającą panel radia ale pod nią nie ma żadnych śrub. Druga sprawa to dlaczego radio włącza się tylko wtedy gdy kluczyk jest przestawiony w pozycję parkingową, czy jak to tam się nazywa, na zapłonie oraz przy uruchomionym silniku radio nie gra. W ogóle te radio jakieś dziwne, nie ma ono przycisku on/off.
      Proszę o pomoc
    • Przez bercik1995
      Witam mam problem z womem w renault ceres 85 problem polega na tym ze włączylem walek na obroty 540 eco ta dzwignia kolo siedzenia i teraz nie moge zmienic obrotow na 540 dzwignia wydaje sie jakby byla zablokowana prosze o pomoc uzytkowników co moze byc przyczyna 
    • Przez rispekt
      Witam, niestety nie posiadam zaczepu górnego w renault. Chciałbym sobie go dokupić ale mam tylko uchwyt na ciegło bez szyny  i mam pytanie czy da się zamontować zaczep tylko na uchwyt od ciegła? I bardzo był bym wdzięczny za jakieś zdjęcia. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.