Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rav15

JD 1065 - ciężko wbić biegi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rav15    0

Witam

W JD 1065 mam problem z wbijaniem biegów - bardzo ciężko jest je wbić, stanowi to problem podczas koszenia. Dźwignia zmiany biegów usytuowana jest przy kolanie.

Czy mozna jakoś poprawić ten defekt?

New1    16

Mi biegi w 1055 chodzą podobnie jak w Bizonie , czasem trzeba lekko wbić 2 żeby wbić 1 ;)

frutis    0

Mi w 1055 biegi wchodzą różnie nieraz bardzo płynnie ,ale zdarza się nieraz z delikatnym zgrzytem. Zauważyłem ze najlepiej wchodzą jak maszyna delikatnie się toczy, nie zależnie czy do przodu czy do tyłu. Kwestia wprawy i wyczucia a biegi powinny wchodzić płynnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

zukasz    2

Witam

W JD 1065 mam problem z wbijaniem biegów - bardzo ciężko jest je wbić, stanowi to problem podczas koszenia. Dźwignia zmiany biegów usytuowana jest przy kolanie.

Czy mozna jakoś poprawić ten defekt?

Sprawdź linki przy skrzyni biegów

Rabbit    0

Witam ja w swoim 1055 miałem problem z załączeniem biegów 2 i 4 też na początku ciężko wchodziły a pózniej znikneły całkiem po zaglądnięciu do skrzyni okazało się że nie ma już zębów na trybie i kończyłem żniwa tylko z 1 i 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez przemo932
      Witam, proszę o opinię tych kombajnów. Jestem na zakupie kombajnu i na pewno będzie to kombajn z rodziny JD - mam szybki, bliski i bardzo tani serwis. Chciałbym żeby się wypowiedzieli właściciele a nie dzieci, które widziały kombajn zza płotu. proszę o wszystkie zalety oraz wady.
    • Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.