Polecane posty

NHCS    6

Siema, moze ktos z Was pamieta progi punktowe i przeliczniki na weterynarie z ubieglych lat na UWM? Ewentualne podanie wlasnego wyniku i tego czy sie z nim dostal tez nie zaszkodzi.

milanreal1    311

Weterynaria ciężki kierunek, nie mają czasu ludzie na af siedzieć.

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Wiadomość z agroFakt.pl

michalgd    3

@milan mają ale nie aż tak dużo czasu na AF :D gdzie mieszkasz w olsztynie ? Ja z Golubia jestem także niedaleko mam do ciebie ( Rypin)

@NHCS progi punktowe rok temu to bylo 386pkt chyba przy i progu a na 3progu chyba 356pkt ale dokladnie nie pamietam.

Co do studiów to jestem na I roku narazie , mam nadzieje ze mnie nie wywalą . Co do nauki to jest dużo chociaz niektórzy dużo imprezują i też jakoś zaliczaja. Ogólnie do zrozumienia to tutaj nic w zasadzie nie ma , musisz wszystko wryć , a mi niestety te wkuwanie cięzko wchodzi. Teraz bedzie chrzest bojowy bo 3 egzaminy dosyc cieżkie anatomia, histologia i genetyka.

Ja miałem 436 pkt. Jest też możliwość przenosin z zootechniki jak ci dobrze idzie( musisz miec srednia chyba 4,5 ale podobno brali od nizszej, ale za to głowy nie dam urwać)

Pozdrawiam

Edytowano przez michalgd

milanreal1    311

Mieszkam w DS7 ale od nastepnego roku przenosiny do innego akademika bo 7 idzie do rementu.

Zapraszam na swój profil

milanreal1    311

Witam Cię na af, fajnie ze się zarejestrowałaś ;) Dawno nie rozmawialiśmy więc super ze udało Ci się przenieść ;)

Zapraszam na swój profil

milanreal1    311

Ja chcę żyć :D A tak szczerze mówiąc to w przyszłym roku najprawdopodobniej przeniosę się gdzieś na stancje. To już absurd co w akademikach się dzieje, a konkretniej to w ŻAKu.

Zapraszam na swój profil

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grazynazkrowami
      Dzień dobry,  mam prośbę do członków forum, którzy prowadzą działalność agroturystyczną. Prowadzę badania do pracy dyplomowej na temat wpływu powiększającej się bazy agroturystycznej na rozwój wsi i poprawę jakości życia właścicieli. W ramach badań potrzebuję odpowiedzi 50 badanych w ankiecie internetowej, do której link znajduje się poniżej.  Ankieta jest anonimowa.  Z góry dziękuję za odzew i udział w badaniu :)   https://forms.gle/j98PKqTGFrcSfen6A
    • Przez poziomka
      Moje pytanie brzmi czy warto jest iść na studia rolnicze jeżeli planujemy zostać na gospodarstwie. Czy te studia nam coś dadzą,czy jest to też strata czasu mówię tu o kierunku osobiście nowoczesna hodowla bydła mlecznego. Ale jeśli mieliście jaką kolwiek styczność ze studiami to proszę napiszcie, jestem ciekaw każdej wypowiedzi nie koniecznie związanej z moim kierunkiem może być inny rolniczy.
    • Przez Miki022
      Witam forumowiczów 
      Orientuje się ktoś czy ukończenie agrobiznesu na upwr daje nam wykształcenie rolnicze? W wykazie kierunków studiów uznawanych za rolnicze niestety go nie ma, jednak są prowadzone na nim zajęcia z produkcji roślinnej, zwierzęcej  rachunkowości rolnej  itp w wymiarze ponad 150godz. A może ktoś skończył ten kierunek? :0
    • Gość
      Przez Gość
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
    • Przez maniutek187
      Witam czy po studiach z turystyki i rekreacji mogę ubiegać się o premie młody rolnik? Pytam bo gdzieś mi się rzuciło w oczy że nowy zawód turystyka wiejska może ubiegać się o taką pomoc, czy to prawda?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj