Zaloguj się, aby obserwować  
Majjdann

Zetor 5211 Pneumatyka

Polecane posty

Majjdann    94

Cześć mam mały problem coś mi sie nagle stało i jak podpinam przyczepe do ciagnika to w gnieżdzie złączu powietrza jak wcisne ten bolec to wogle powietrze nie syczy wcisnąłem palcem żeby sprawdzić też nic nie syczało. Kompressor oczywiście mam włączony dawniej było wszsytko ok w odolejaczu co jakiś czas psyka powietrze.

izydor6280    943

a na butle idzie?

a pozniej na zawor

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Majjdann    94

a na butle idzie?

a pozniej na zawor

Na butli jest bo ten zaworek ruszyłem to słychać było a na zawór to gdzie tam gdzie sie wężą do pompowania wpina to działa bo pompowałem niedawno. Wszystko było ok do niedawana dopiero skapłem sie jak nacisłem ten bolec z tyłu ciągnika że nie uchodzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

danielz    0

odkręcić zasilanie sprawdź czy dochodzi powietrze jak tak to go wymontuj rozbierz i wyczyść powinno pomóc

Majjdann    94

dochodzi do pommpki a za pompką do gniazda nie czyli pompke trzeba wczyścić tak ?

izydor6280    943

znaczy zawor

rozkrec i bedziesz widzial co sie dzieje ze nie odbija

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Majjdann    94

znaczy zawor

rozkrec i bedziesz widzial co sie dzieje ze nie odbija

Tak zawór wykręcic go i wyczyścić i przykręcić ponownie i powinno pomóc nie ?

Majjdann    94

Naprawione Można zamknąć.

Edytowano przez Majjdann

maxx20    2

Sorry że odkopuje temat ale mam pytanie związane z pneumatyką gdzie w zetorze 5211 reguluje się ciśnienie w układzie pneumatycznym , czy tym regulatorem gdzie pompuje się koło czy tam przy butli tym zaworem proszę o odpowiedz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Dzis chciałem przedymić mojego 7211 zapalił bez problemu jak gdyby nigdy nic, ale nie chciał ruszyć i gasłRazz no patrze co jest a tam mi hamulce zblokowało rózszałem pedałami ręcznym nic nie pomagało ciagnik stał jak przymarzniety do betonu hehe dopier wrzuciłem jedynke terenowa gazu i przewalczyło to i byo dobże u was tez tak jest czasami ?
    • Przez ketlin23
      W serii zetora od 5211-7745 jak rozporznać w których modelach są hamulce tarczowe od lat produkcji napewno w 7745 są hamulce tarczowe a czy w 6245 albo 7245 też wystepowały
    • Przez wariaorek1
      Witam. Dlaczego przyczepa nie hamuje jak jest powietrze w przewodzie i w baniaku? Czy powinien się otworzyć jakiś zawór podczas naciśnięcia padału hamulca ? Czy może być jakaś wina przy ciągniku że nie hamuje przyczepy ? Mam zetora 7211. Proszę o pomoc!
    • Przez El_Chapo2812
      Witam, zamierzam kupić używanego Zetora 7745 lecz nie ma on zrobionej instalacji pneumatycznej, jest tylko kompresor.

Orientuje sie ktoś z was jaki byłby kosz takiej całej instalacji?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Dzisiaj uruchomiłem hamulce pneumatyczne w moim zetorku i mam taki problem ze ciągnik wcześniej hamuje niż przyczepa w którym miejscu można to wyregulować żeby przyczepa wcześniej hamowała.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj