Zaloguj się, aby obserwować  
luxtomasz

DF 5485HT - problem z uruchomieniem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Theursus3p    3

Kolego być może małe gryzonie przegryzły Ci jakieś kable. Znajomy tak miał i cała elektronika mu padła... A u nas w 5485HT jest jak nalepszy porządek ;)

kamin60    1

Ale słychać że silnik kręci wałem ?? bo jeśli tak to może spróbuj go podgrzać

New1    17

Sprawdź bezpieczniki czy aby jakiś nie przepalony , posprawdzaj kable ... Z tego co piszesz to nie dochodzi paliwo ale czy gdy kręcisz leci dym ? Może przykitowany filter , może być sporo przyczyl ale zacznij od tych najprostszych czyli bezpieczników i paliwa . Ja miałem tak że jak sie spalił mi bezpiecznik w ciagniku od pompy wtryskowej to też juz nie wiedziałem co jest a to wina był bezpieczniczek .

luxtomasz    0

Obawiam się że to może być coś z paliwem bo z rury wydechowej dym nie leci a według mnie coś tam powinno się pokazać

New1    17

Dokładnie jak nie ma dymu to nie ma jazdy , zapewne kombajn nie był odpalany to i paliwo z rurek zeszło albo i wyparowało bo przecież takie mrozy były .. nie ma co sie denerwować samo sie nie popsuje chyba że jest ingerencja szczurów to trzeba uważać ://

fezoi    157

W tym kombajnie jest jakiś podgrzewacz modułu sterowania silnikiem , jego pracę pokazuje świecąca kontrolka ( myślę że działa w pozycji 1 kluczyka ) i dopiero jak kontrolka zgaśnie należy odpalać silnik . Instrukcja jest mało precyzyjna w tym temacie . Jeszcze w grudniu chciałem przepalić swojego SISU , ale nie chciał nawet pokazać dymka to dałem sobie spokój .Podobno ten typ ciężko pali w niskich temp. , problem tkwi moim zdaniem w elektronice sterującej pompą wtryskową ( mój jest jeszcze na pompie rotacyjnej ). Jaki jest system wtrysku w tym kombajnie ?

akmaly    436

Panowie nie ważne czy masz pompę sterowaną elektronicznie czy zwykła rotacyjną. Jeśli jest ok to nawet jakby ciężko palił to przy kręceniu rozrusznikiem próbowałby coś łapać, dymek musiałby się pokazywać. Jeżeli krecisz i nic zero objawów to problem z paliwem, kwestia tylko czy natury elektronicznej czy nie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez toobek
      Witam. Mam pytanie do użytkowników kombajnu Fahr M900. Wczoraj kosiłem pszenicę i mam bardzo dużo kawałków słomy w zbiorniku. Wiatr ustawiony na 5 i nic nie dawał. Dolne sito 11 mm górne otwarte 1/3. Co należało by zrobić żeby nie było tyle słomy. To mój pierwszy sezon z kombajnem dlatego takie pytanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
      Dodam jeszcze że na górnych sitach na początku sit bliżej bębna młucącego jest dość dużo słomy. jest pękania między żaluzje. A prawie na całych górnych sitach dużo kłosków które się poblokowały między żaluzjami sita
    • Przez WaluDebowa
      Witam Panowie posiadam kombajn fahr m66 w tym sezonie postanowiłem zamontować do niego sieczkarnie kupiłem sieczkarnie na ruchomych nożach od kombajnu volvo 830 i teraz muszę rozwiązać sprawę napędu do sieczkarni mianowicie średnica kół i pod co się podczepić od patrzeć nie ma od kogo bo w okolicy same massey fergusony i proszę o pomoc. 
    • Przez arknaw
      Witam,
      Zwracam się z pytaniem na temat sprężyny koła wariatora jazdy (koło od strony skrzyni biegów) w Deutz M2580/2680/26780
      Sprężyna u mnie pękła w trakcie ostatnich żniw. Na szybko zamontowaliśmy zamienniki z claasa, ale to jest rozwiązanie na krótką metę gdyż jest ona dużo mocniejsza niż oryginał.
      Czy ktoś przechodził przez temat? Wiem że awaria wariatora to dość częsty temat w tej serii, a nigdzie nie mogę znaleźć nowych części. Dorabiał może ktoś nową taką sprężyne w jakimś zakładzie albo dopasował jakąś gotową? Czy jestem skazany tylko na używkę.
      W załączniku wrzucam fotę z katalogu.

• Przez adam1996ss
      Są jeszcze jakieś pochodne modele tego kombajnu z conajmniej połowa wspólnych części? 
    • Przez adam1996ss
      Mam pytanie jakie były jeszcze modele które miały conajmniej połowę wspólnych części? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj