tobiasz470

Pierścien nosowy

Polecane posty

tobiasz470    0

Witam .

Gdzie bym mógł kupic pierścień nosowy dla bydła .???

Czy sam bym mógł go założyć .???

I jaki musi być wiek bydła ???

qqq    19

Witam .

Gdzie bym mógł kupic pierścień nosowy dla bydła .???

Czy sam bym mógł go założyć .???

I jaki musi być wiek bydła ???

Czasami w sklepach zaopatrzenia rolnego mogą mieć trzeba pytać.Założyć oczywiście,możesz sam ale przy pomocy około 2 osób aby miał kto przytrzymać pacjenta.Co do wieku to zwykle zakłada się jak mają około 200 kg bo później jest ciężko im dać radę..

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Wiadomość z agroFakt.pl

ChudyxD    16

Tylko nie wiadomo jak blisko nosa czy bardziej w głąb bo sam mam zamiar robić i nie wiem jak żeby go nie uszkodzić xD

qqq    19

Tylko nie wiadomo jak blisko nosa czy bardziej w głąb bo sam mam zamiar robić i nie wiem jak żeby go nie uszkodzić xD

Od początku pyszczka tak powiedzmy około 1cm w głąb nosa,bo w innym przypadku,może jak się zdarzało u mojego kolegi wyrwać kółko...Jak zakupisz kółko do dodatkowo najlepiej go podostrzyć na osełce bo tak to ciężko przebić jest,taka rada :)

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez EwaDuluk
      poleci ktoś rzetelną firmę z okolic glinojecka?
    • Przez evento82
      Czy ktoś z Was spotkał się z kółkiem nosowym u krowy? Czym można to zdjąć?
    • Przez tymtus
      Co sądzicie o kastracji bydła mięsnego? W Europie nie jest to rozpowszechnione, ale prawie cała reszra świata jednak stosuje tą metode, pozwala to na o wiele tańszy koszt wyprodukowania wołowiny, oraz zmiejsza szanse kazirodztwa, oraz ułatwia prace nam, rolnikom. Bardzo wygodna jest metoda bandingu, która polega na zakładaniu specjalnych gumek na moszne cielaka, po czasie jądra po prostu odpadają. Zestaw do takiego zabiegu, to koszt 50zł, jest dostępny w polsce, chociaż z samą praktyką bandingu się nie spotkałem. Co Wy o tym sądzicie?
    • Przez Luki6630
      Czy po kastracji byki będą spokojniejsze i czy przyrost się mocno zmieni? A jak jest z sprzedażą wykastrowanych byków?
    • Przez Doriska
      Sprzedałam bydło i jestem zniesmaczona tym co robią z ludzi którzy ciężko pracują dosyć że na wadze okradają to jeszcze 1sztuke do utylizacji brak słów szukam kogoś godnego polecenia 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj