Polecane posty

Remo    12

Witam. Czy spotkaliście się lub słyszeliście o wersji "sześdziesiątki" SKORPIO ? Bo widziałem ostnio taka z chyba fabrycznymi naklejkami na masce.

Pierwszy powstał raj , potem PGRy !

kojot629    257

a oprocz naklejek czyms sie roznila od normalnej? bo same naklejki jeszcze nic nie znacza

Wiadomość z agroFakt.pl

volvo    47

Może to jakaś wersja eksportowa do Egiptu?Mubarak turbo 4x4

batutejszyn    2

Ja spotkałem się z taką szeździesiątką w sąsiedniej wsi jest taka z tego co ja wiem od zwykłej się chyba nie różni niczym z tego co mi tata mówił to jak skończono produkować zwykłe szeździesiątki to zaczęto to skorpio

Edytowano przez batutejszyn

volvo    47

Pierwsze słyszę.Choć są takie rzeczy na świecie że się nawet naukowcom nie śniło.

Remo    12

właśnie niczym się nie wyróżniała , a z tego co słyszałem były tak oznaczane ostatnie C-360 przed wersją z silnikiem Perkinsa

volvo    47

Że co?Przecież C 360 i C 360 3P były produkowane przez kilka lat razem

michal191    1

Składała go firma Scorpio z Siedlec z nowych części po zakończeniu produkcji w Ursusie. W moich okolicach jeździ kilka takich sztuk. Był wtedy sporo tańszy od porównywalnego ursusa 3512.

Remo    12

@volvo a no tak dobrze mówisz

@michal191 dzięki za info

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sadoś
      najpopularniejszy ciagnik w polsce to bez watpienia ursus c-360,wypoowiedzcie się i napiszcie co onim sądzicie!
    • Przez veed110
      Witam, mam pytanie związane z demontażem pompy wtryskowej w ursusie C-360, czy oprócz 3 śrub, które są na zewnątrz, trzyma ją coś od strony rozrządu? 
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, zbliżają się sianokosy, więc czas na zmiane oleju w silniku c360, i mam pytanie, czy zalewał ktoś z was silnik olejem ORLEN PLATINUM ULTOR DIESEL 20W50? co sądzicie o tym oleju, nada się? jakość cf-4
    • Przez Dwaplusjeden
      Witam szukam pomocy odnośnie wycieku paliwa spod wtrysku w c360, jaka jest tego przyczyna? Dzięki z góry za odpowiedzi
    • Przez Majk
      Witam mam takie pytanie Jak zwezic 60-tke? na czym to polega? jak to sie robi? czy mozna zrobic to samemu? a moze macie jakies namiary na kogos kto wykonuje cos takiego. mozna by ja tez obniżyć i skrócić- podobno sie da. prosze o wskazówki z gory dziekuje
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj