Zaloguj się, aby obserwować  
Bartekh

Naprawa hamulców NH TD5030

Polecane posty

Bartekh    0

Jaki może być koszt naprawy pompek hamulcowych. Hamulce przy wciśnięciu działają a póżniej pedał powoli wpada i hamulce puszczają i traktor jedzie. :( A może to jest jakis inny powód?. pomóżcie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

;p

Edytowano przez Eduardo

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

;p

Edytowano przez Eduardo

yanki    0

Eduardo, a ja byłem przekonany że w td-ku są tłoczki tylko na tylnym moście, a przód hamuje poprzez załączanie przedniego napędu?? przynajmniej ja tak mam jeżeli się nie mylę :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

;p

Edytowano przez Eduardo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Dastan
      Aktualnie mam opony 480 , a ciągnik będzie pracował glównie w opryskiwaczu i rozsiewaczu nawozów 1200l.  Jaki rozmiar kół szukać? Z tego co przeglądałem to zazwyczaj się jakies przerabiane z popękanymi oponami.  Ktoś wie ile może kosztować wąska felga w serwisie ?  Ewentualnie biorę pod uwagę opcje zamiany jeśli ktoś chciałby szerokie kapcie, a ma węższe.
    • Przez papryk
      Witajcie,

Czy ktoś z was miał problem z grzejącym się silnikiem? Od kilku sezonów mam problem z temperaturą, gdyż wskazówka w orce podchodzi pod czerwone pole i muszę stawać ciągnikiem po to, aby się schłodził. Problem jest szczególnie odczuwalny gdy jest gorąco. Kiedyś w takich samych warunkach ciężko go było rozgrzać do połowy zielonego pola. Wymieniłem termostat wyczyściłem chłodnicę, ale nic to nie pomogło.
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez fendzik8000
      Witam mam problem z działaniem Womu.  Po pierwsze przy wyłączeniu dźwigni sprzęgła WOM          ( dźwignia w dół) wałek nie wyłącza się do końca  tzn. kręci się powoli tak że można go złapać ręką, dopiero trzeba przełączyć dźwignię zakresu pracy WOM( tę za siedzeniem) na pozycję neutral i wtedy wałek staje; po drugie przy wyłączonej  (opuszczonej) dźwigni po naciśnięciu sprzęgła wałek się załącza; po trzecie przy przełączaniu tej dźwigni zmiany pracy mocno zgrzyta gdy jest podczepiony wałek, na pusto wskakuje od razu 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj