Skocz do zawartości

Na czym może zarobić nastolatek?


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Macie jakiś pomysł na biznes? Bo mi tylko nasunął się taki : budowa budek i karmników dla prywatnych jak również dla nadleśnictwa. Interes jest dobry bo na budce około 20zł. Zależy ile za budkę, no takie proste, deski oszlifowane, pomalowane bezbarwnym i łatwe do wyczyszczenia. Karmniki to tak samo. 4 słupki i daszek. A co do innych interesów to nie wiem. Zn no są standardowe czyli zbieranie jabłek, i podobne, ale to tylko sezonowo. Chodzi mi o kasę rzędu min 300zł miesięcznie. Jakieś pomysły? No wiele rzeczy umiem.

Opublikowano

No zależy ale mi się nasuwają takie, praca w gospodarstwie u kogoś, stawki zaczynają się od 20zł dzień no ale zależy ile masz lat i co zrobisz. No bo taki 16 latek to z 50 zł na dzień ma. jakieś 8h i do domu. Praca przy bydle, przyganianie, dojenie, pojenie.

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Hehe możesz zostać polskim żigolakiem :)

Opublikowano

eee tam żigolakiem. Nie lepiej od razu sutenerem?

A jak by ktoś chciał wiedzieć to słyszałem że dobra robota jest w Krakowie. Gnój od smoka wywalać... :P

Opublikowano (edytowane)

Ja sie nad tym zastanawiałem ale za mało płacą i za daleko musze jechać a podobno dobra robota :lol:

 

A kolego tak ogólnie to są koło ciebie jakieś gospodarstwa niedługo rolnicy będą kamieńie zbierać to możesz porozmawiać jak ja na motory kase chciałem to nawet u koleśia w nocy siałem zboże

Edytowane przez milanreal1
orty
Opublikowano (edytowane)

Nie no jak już chcesz robić to trzymaj się jednego - tzn te budki to po prostu stolarstwo, a jeśli stolarstwo to w sezonie ładnie idą ule korpusowe wielkopolskie, możesz też wykonywać deski pod poroże rozszerzając sobie stolarswto o rzeźbiarstwo. Cały czas np mają ludzie problemy z kupieniem odpowiedniej budki drewnianej dla świnek morskich ( te co są na rynku nie są przemyślane itd ) a informacje czego ludzie potrzebują znajdziesz na necie na forach.Takiej drobnicy jest dużo więcej, ale jak będziesz robił ww to już masz więcej niż 300 zł miesięcznie. 300 zł to żaden biznes więc można ci podpowiedzieć, jeśli będziesz robił cokolwiek co da ci nawet mały zysk to po jakimś czasie już sam będziesz wiedział w co inwestować itd bez pytania nikogo.

 

 

Jeśli ci wystarczy te 300 zł miesięcznie to dwa ule które się robi max dwa dni z podstawowym sprzętem stolarskim. Można kupić gotową podbitkę tanio u producenta i wtedy dasz radę bez heblarki i grubościówki:

 

Pamiętaj o zapłacie należnego podatku złodziejom .

 

Kamieni za dużo nie zbieraj bo kręgosłup nadal ci "rośnie"

 

http://allegro.pl/ul...2110087484.html

Edytowane przez Mariuszczs
Opublikowano

Normalne jaja se robicie z chłopaka.

 

Niewiem ile masz lat ale po gim idź do zawodówki i na praktyki i gotowe, tylko tam więcej nie zarobisz jak 120 zł bo to od najniższej krajowej idzie.

A z tymi ulami niezły pomysł tylko gdzie to sprzedać???

Opublikowano

jak gdzie - w polsce

 

Ogólnie uli sprzedaje się w tysiącach sztuk rocznie w kraju, ale są też ule ze styropianu, poliuretanowe i do tego inne typy. Tak naprawdę o sprzedaży decyduje niska cena i dla kogoś kto ma małe wymagania zarobkowe - zjedzie z ceny i cel paru stówek miesięcznie osiągnie pracując po szkole, wekendy wolne.

 

jak gdzie - w polsce

 

Ogólnie uli sprzedaje się w tysiącach sztuk rocznie w kraju, ale są też ule ze styropianu, poliuretanowe i do tego inne typy. Tak naprawdę o sprzedaży decyduje niska cena i dla kogoś kto ma małe wymagania zarobkowe - zjedzie z ceny i cel paru stówek miesięcznie osiągnie pracując po szkole, wekendy wolne.

Opublikowano

Ja mam 16 lat a już dużo w swoim życiu zarobiłem pieniędzy. W lesie przez wakacje z ludzmi chodzę drzewo robić. I u nas gościu tyki z leszczyny kupował asegnaty na to nie trzeba a kase ładną się zarabiało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiekc2
      Witam
       
      Od niedawna jestem użytkownikiem AF. Mam prośbę do osób, które są w temacie koparek. Posiadam cyklop(ładowacz) używam go do prac ziemnych w obejściu, sprzedaży żwiru, piachu czasami idzię na usługi. Jestem zainteresowany wymiana go na koparko- ładowarkę, cena do 40 tys. Proszę o porady, co polecacie, jakie macie koparki, jak je oceniacie. Bedę wdzięczny za odpowiedź. Temat napewno przyda się innym bo na forum bieda z takim tematem.
    • Przez Pavel
      Ciekawi mnie jaki wydajnosci osiagacie swoim sprzetem i na jakich glebach?
    • Przez Raf12345
      Dzień dobry,
      chciałbym kupić nową ładowarkę przegubową do wywożenia obornika oraz przewożenia balotów czy możecie mi jakąś polecić za ok. 80000zl? 
    • Przez Andrzej94
      Witam. Mam dwa pytania:
      1. Jak rozróżnić lewy talerz od prawego w rozsiewaczu Amazone ZAF 1003?
      2. Jaka może być przyczyna, że za ciągnikiem rozsiewa więcej niż po bokach. Trzy lata temu była wymiana talerzy oraz główek mieszadeł i od tego momentu nie rozsiewa prawidłowo.
    • Przez bamberszol
      jak w tytule jaka oczyszczarke do nasion polecacie do lnu i ostropestu? szukam czegoś do 10 tysięcy złotych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v