Skocz do zawartości

Polecane posty

maczopr    0
Napisano (edytowany)

Witam wiem że możę nie trafiłem w dobry dział , ponieważ lepszego nie mogłem znalezć.

Mianowicie chodzi o zakup domu na działce 90a dom wszystko ładnie i pięknie gdyby nie to że postawiony jest na działce po dawnych SKS cała działka wybetonowana 2 kompleksy garaży po 10,1 duża wiata,warsztat prąd jest w każdym pomieszczeniu.

Chciałbym kupić dom ale gdybym kupił dom przydało by się założyć jakąś działalnośc ponieważ podatek za budynki wynosi ok 2000zł/rok więc musiały by chociaż trochę zarobic na siebie. Miejsce położone 5km od krajowej 1.Więc moje pytanie brzmi jaką działalnośc można by tam otworzyć?

Edytowano przez maczopr

Wiadomość z agroFakt.pl

maczopr    0

Może jakiś złom albo jakaś produkcja lecz narazie nie mam innych pomysłów.

nhcr    3

Tylko to jest jednak 5 km od tej drogi to nie każdy będzie chciał jeździć i szukać warsztatu, które pewnie i tak są trochę dalej przy drodze, ale jak by zrobił reklamę(plakaty itp) lekko konkurencyjne ceny i fachową obsługę to mogło by się udać. Później to i znajomi, sąsiedzi mogli by przyjeżdżać. Dobrym pomysłem mogło by być robienie przeglądów itp. Tylko czy dysponujesz odpowiednim kapitałem i masz o tym pojęcie w ogóle?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się