Skocz do zawartości

tuz przedni


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie mam pytanko czy ktoś może wie czy można podłączyć pszedni tuz do instalacji chydraulicznej od tura, bo mam nowego tura w proksimie i chce zrobic sam pszedni tuz i chodzi o węże czy jest taka szansa zeby to działało na dzojstiku od tura. Dzieki i pozdrawiam.

Opublikowano

Witam mam pytanie jakich materiałów jakiej grubości należy użyć do budowy tuza, jaki skok siłownika wystarczy mam takie co mają 11cm ale nie wiem czy to nie za mało . Może robił ktoś tuza w reni 110.54 planuje zostawić główny balast i przed nim zrobić .

Opublikowano

Coś takiego chcę zrobić zostawić obciążniki i przed nimi tuz. Zastanawiałem się czy nie za daleko od osi przedniej będzie ale skoro Ty tak masz i chodzi  to będzie ok. Dzięki za odpowiedź.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v