Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GeS1u

Do 100 Koni Mechanicznych

Polecane posty

GeS1u    0

Chcę kupić traktor do 100 koni mechanicznych , najlepiej URSUS.

Używany lub Nowy.

Dajcie jakiś dobry model.

Pozdrawiam!

:D:P;)

gadek5228    132

Podstawowe pytanie jaką kwotą dysponujesz?Jak masz brać nowego Ursusa to już może coś używanego innej marki,to wszystko zależy od tego jakie masz ziemie,ile masz ha,jakie prace będziesz nim wykonywał,jakie teraz posiadasz ciągniki,co chodujesz ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor7045xD    7

Case Mx 100C ? 4 Cyl 100 km albo Case Mx 100 6 cyl 100km fajne są to są dwa modele różnią się że ten jest 4 cyl a ten 6 cyl

Napisano (edytowany)

Z modernizacji A:

Ursus 1002 74 kW (100 KM),

Ursus 1004 74 kW (100 KM)

Z modernizacji B:

Ursus 1012 70,5 kW (95,8 KM),

Ursus 1014 70,5 kW (95,8 KM)

Nowsze serie:

Ursus 1134 72,2 kW (97,8 KM)

@zetor7045xD kolega wyraźnie pisze że chciałby "URSUSA" ^^

Edytowano przez MF6180Dynashift

zetor7045xD    7

Kolego wyżyj on napisał NAJLEPIEJ a nie tylko URSUS Czytaj ze zrozumieniem. Niech weźmie za tą samą cenę coś lepszego

rafalcase95    1

radziłbym case jx 90 -90km lub jx95----95km

temodele mają wszystko mechaniczne i są to najtańsze modele z case jx 95 kosztuje chyba 150tys brutto ale mogę się mylić.

Michalc355    100

Ja bym poradził MF 3080 100KM 6cyl. kolega ma 2 MF w tym 3080 i mówi, że to był dobry wybór

gadek5228    132

Ja bym poradził MF 3080 100KM 6cyl. kolega ma 2 MF w tym 3080 i mówi, że to był dobry wybór

Mój sąsiad ma właśnie MF3080 z turem i sprawuje mu się bardzo dobrze zarówno do pracy w polu jak i pracą z turem,mocy też mu nie brakuje,więc także polecam ten ciągnik :)

ozon87    29

Jeżeli ma to być nowy ursus to może ursus 10014 h 102KM. To jest to samo co wcześniej pol-mot h tylko teraz z maską ursusa http://www.ursus-salon.pl/

Układ napędowy i skrzynia biegów 12/12 z rewersem pochodzi od valtry A natomiast silnik perkins.

legionik    0

Jaki ciągnik używany z roczników 2007-2012 o mocy 95 105 KM za 110 tys brutto będzie najlepszą opcją zakupu?

rafal93    3

Powiedz jeszcze w jakie prace bedzie wykonywal, czy bedzie to ciagnik glowny czy pomocniczy i na jakim areale bedzie pracowal. )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez AKB
      Witam,
      posiadam traktor Landini 8880, kupiłem go zaledwie kilka dni temu i zauważyłem, że nie ma w nim sprężarki pneumatycznej. Czy ktoś wie jak ją zamontować i jaka ewentualnie by pasowała? Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi, tutaj badz na maila andrzejbanach@op.pl Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Jestem właśnie w 3 gimnazjum i około za 2-3 tyg. będe musiał złoźyć wstępne plany gdzie chce dalej kontynuować moją edukacje. Chciałem iść do Szkoły Rolniczej na profil Technik Rolnik lecz dojazd jest niedobry a klasy z powodu braku chętnych nie tworzą od paru lat i z tego powodu niestety ale ona odpada Dlatego też zastanawiam się nad innymi zawodami w innej szkole. Moje pytanie do Was to co byście proponowali. Technik Mechanik, Technik Mechatronik czy Technik Pojazdów Samochodowych(co raczej odpada). Na ten wybór patrze pod kątem co sie bardziej przyda po prostu w rolnictwie i naprawie maszyn rolniczyczych. Myślę że pomożecie
    • Przez agroleon
      Witam czy jest tu ktoś co może powiedzieć coś w temacie traktora STEYR 9190. Chciałbym wiedzieć jakie są wady zalety i co użytkownicy tych oto traktorów mogą na ich temat powiedzieć jakie to są traktory jaką robote robią czy są godne uwagi ewentualnego zakupu ? Chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Przez agroleon
      Witam wszystkich.
      Chciałem się poradzić co do zakupu a mianowicie dziś kupiłem ciągnik marki Zetor Forterra 11741. Pytanie moje polega na tym czy to dobry wybór nadmienię iż do traktora dostałem pług uni grudziąc ibis xxl 4+1. Szukałem traktora propozycji było dużo i wiele traktorów oglądałem każdy był od handlarza a tego kupiłem od pierwszego właściciela sadownika. Co możecie powiedzieć o tym traktorze?