Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zetor5211itT25

opony

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
opony

jak masz ze wspomaganiem to bierz 16- 750 takie jak w 7211 nie topi się a lepsza przyczepność ja mam teraz założone mitasa mają już po 5 lat i ładnie sie trzymają

Wiadomość z agroFakt.pl

Bomba41    0

Ja mam zwykłe BFGoodrich 7.50-16 w 5320 zetorze, ale myśle nad czymś o większej przyczepności.

CaptOOrniC    0

Proponuje Mitasy 7.50-16 tractor front TF-03

tyle że jest kilka modeli ,ładnie wygląda na takich oponkach , chodzi o te co montowano w Zetorach np 3320 w pierwszej dekadzie XXI wieku coś koło 240 zł sztuka kosztuje.

http://mitas.eu/index.php?stranka=300&scid=22&pid=204

Edytowano przez CaptOOrniC

Sprzedam Ursusa 912

romeooo    2

Ja u siebie też muszę wymienić opony mam 6.00-16 i też zastanawiam się nad 7.50-16 mam resorowane oś i nie wiem czy nie będą za szerokie czy się zmieszczą w 7211 jest inna piasta i koło dalej jest od zwrotnicy.

Ale czy opony 7,50-16 będą pasowały na felgi które są w moim zetorze bo ich rozmiar to 4,50 EX16 według katalogu części i to samo pisze na feldze w moim ciągniku, a w katalogu jest podane że do opony 7,50-16 powinna być felga 5,50 FX 16 i dlatego moje pytanie czy opona 7,50-16 będzie pasowała na felgę 4,50 ex16?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ROBERTO0808
      witam ukrecil mi sie walek atakujacy zaraz za frezem agroma kalisz spszedaje z kolem i kosztuje 2450 moze ktos to robil i od czego moglo sie ukrecic
    • Przez Paula87
      Witam, mam pytanie czy olej avia special hdc 10w nadaje się do ciągnika Zator 5011?
      Ewentualnie jaki polecacie na zimę?
    • Przez olo1104
      Witam, pomuzcie!doslownie kapie z tej rurki między filtrami oleju,w zetorku 5245,cięzko nie pracuje,z początku nie moglem ustawic tych kubków olejowych bo pod nimi pojawial się olej teraz z tego odpowietrznika ,nie radze,co jest?
    • Przez samsung335
      Witam wszystkich mam problem z olejeniem w zetorze 5211 wygania mi olej, a dokładniej wyciek znajduję się zaraz pod korkiem wlewu oleju i cały czas mi pali się olejenie, ale ciśnienie oleju na wskaźniku jest maksymalne olej cieknie jeszcze przez czujnik oleju co może być przyczyną wycieku?
    • Przez tedi2
      co o nim sadzicie dane techniczne opinie wszystko o modelu