Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Belarus820

SIPMA Z-230

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Belarus820    5

Witam\

Mam zamiar kupić taką prese SIPMA Z-230/jeśli już ją miał ktoś jaka jest wasza opinia.

-DLACZEGO NIE IDZIE NIĄ PRESOWAĆ SIANOKISZONKI

Pawel328    124

kilka osób z AF miało taką prasę i szybko jej się pozbyli ;) ja też bym nie polecał starej, polskiej prasy ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

leszcz8    40

U mnie we wsi mieli te stare sipmy ale teraz już night nie ma . Podobno były bardzo awaryjne .

malopolanin64    392

Do słomy to moze i zdarzone ale sianokiszonke moze sprasuje tyle ze gdzie takiego tura szukać który tak wielką bele udzwignie?? Odpuść i poszukaj czegoś zachodniego w miare taniego ale w niezłym stanie to Ci pochodzi i będziesz zadowolony.

Maly86    17

Witam.Miałem taką prasę parę lat i powiedziałem dość. Jak zaczynasz prasować to dokładnie musisz pilnować czy w komorze słoma równo się rozkłada, bo jak nie to pas zaczyna schodzić i przy nie uwadze możesz sobie kulkę popsuć. A wtedy to nic innego jak wypuścić, rozwalić i od nowa sprasować. Jak pasy są wyciągnięte to obcinasz i zakładasz nowe spinki ( w grene do dostania za pare zł) lub wałki naspawujesz żeby ciągła.Nieraz nie chce sznurka uciąć. Starsze miały jedną sprężynę a nowsze po dwie do regulacji zbicia. Do słomy się nadaje, ale do kiszonki nie, choć pewnie małą kulkę byś zwinął.Ale pewnie z owijarki by spadła. Mi tylko po tej prasie wałek został dolny. Dlatego jak kolega pisze odpuść sobie. Mi kuzyn prasuje i mam spokój. Jak nie masz wiele do prasowania to nie kupuj choć wiadomo swoje jest swoje i w razie czego zakładasz i prasujesz a nie czekasz za kimś.Albo rozejrzyj się za jakąś John Deerką. Pozdrawiam :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować