Skocz do zawartości
dziobakmp

Pytanie o usterkę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dziobakmp    0

Witam.

Mam taki małe pytanie:

Znalazłem ciekawą ofertę na zakup fergusona 3070. Jednak z opisu dowiedziałem się że ma uszkodzony podnośnik. Problem w tym że nie działa sterowanie z kabiny (koło siedzenia), jednak można nim sterować panelem koło błotnika.

I tutaj moję pytanie: co może być uszkodzone i jak poważna to jest usterka?

Z góry dziekujękuję za zainteresowanie.

1rajdzik    14

ostatnio na polu zdarzyła się u nas awaria podnośnika, przestał po prostu działać - okazało się że gdzieś się kabelek przetarł czy coś, wystarczyło odkręcić ten panel z boku

Wiadomość z agroFakt.pl

krowka    0
Witam.

Mam taki małe pytanie:

Znalazłem ciekawą ofertę na zakup fergusona 3070. Jednak z opisu dowiedziałem się że ma uszkodzony podnośnik. Problem w tym że nie działa sterowanie z kabiny (koło siedzenia), jednak można nim sterować panelem koło błotnika.

I tutaj moję pytanie: co może być uszkodzone i jak poważna to jest usterka?

Z góry dziekujękuję za zainteresowanie.

Najpierw trzeba sprawdzic elektrozawów znajdujacy sie po lewej stronie skrzyni (trzeba go wcisnąc po prostu przy właczonym silniki i zobaczyc czy podnosnik chodzi). Dobrz jest tez sprawdzic czy bezpiecznik nie poszedł od EHR (nad akumulatorem), Sprawdzic cisnienie w ukladzie hydrualicznym, sprwadzic napiecie w instalacji elektrycznej ( na alternatorze), niektore typy EHR maja takze dodatkowy bezpiecznik na panelu EHR, a na końcu sprawdzić połaczenia kabelków itp

dziobakmp    0

dzieki za pomoc :D

zaryzykowalem i kupilem ten ciagnik... okazało się to jednak był jakis tam kalelek (po prostu urwał się niedaleko przełącznika). chodzi dobrze ^_^

gutomir    0

tak jak koledzy mówio u mnie kiedyś kabelek sie odczepił tata odkręcił panel i w 10min zrobił.PZDR

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się