Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jakub5080

Welger czy krone

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krone
pawelmf    32

zależy oczywiście w jakim stanie jak do mniejszego ktaktoru to lepiej kup krone to lepiej dobijesz bele niż Welgerem

tata miał prasę krone i teraz welger krone do słomy siana jest dużo lepsza a do mokrego krone jest nie za bardzo zniekształcają się i ciężko owinąć folio a welger do słomy i siana to nie za bardzo ale do mokrego to mogą cało noc leżeć na polu a potem łatwo jest owinąć bele nie spadają

Wiadomość z agroFakt.pl

Jakub5080    2

Ciągnik do prasy to ursus c 360 a jeśli chodzi o prasę to wolałbym welger bo mój znajomy ma i raz byłem na polu jak belował i ta prasa bardzo cicho pracuje a to że ma wąski podbierak to nic , znajomy robi na wysokich obrotach i nawet nieźle idzie, jak pojechał na zarobek to koleś zrobił mu takie wały jak na sipme ale mimo wszystko poradził sobie.

batutejszyn    1

Mój wujek ma welgera rp12 i jak pożyczałem ją od niego to ciągałem ją właśnie 60. Prasowałem słome siano i sianokiszonke może miała troche ciężko ale dawała rade a co do słomy i siana to prasa jest barzdzo dobra do siana jak i słomy.

jan23    1

Bierz krone, miałem taką może trochę droższa w zakupie ale jest to niezawodny sprzęt, a to że nie nadaję się do sianokiszonki jak piszą wyżej to bajka wszystko zależy jak zbijesz balot.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować