Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Syn Mogula MODENA w seksie jest dostępny za ok 200 zł. Fakt Mogul ma córki juz w ocenie a Modena to genom ale ma PF 152 więc uważam, że cena za Mogyula jest mocno przesadzona.

Opublikowano

To ci powiem ze modena w tpi ma cos okolo 2400 jako genom a mogul grubo ponad 2500a wyceniony jest na kilku tys corek takze napewno nigdy ojcu nie dorowna. Sam modeny uzylem 20porcji placilem 80zl i mam juz trzy jalowki po nim z sierpnia i kilka krow do wycielenia ale w sexie max dalbym za niego 150zl. Ja nie przywiazuje zbyt wielkiej wagi do pf bo jeslu tylko w nim buhaj dobrze sie wycenil nie wroze mu nic dobrego.

Opublikowano

Jesli od dobrej krowy to szkoda jej na niego. To podales tylko jednego do kojarzenia ja zawsze podaje to co aktualnie mam w kontenerze i uzywam tego ktory ma mniejsze spokrewnienie a nie pierwszego z listy no chyba ze roznica spokrewnienia niewielka. Ja na corki z elity tpi uzywan aktualnej elity np na corki massey idzie supersire i jedi na planeta mogul a iote atwood badz jedi zalezy ktory bardziej pasuje

Opublikowano

Nie znam rodowodu twojej sztuki ale to wielce prawdopodobne bo to swierza genetyka

Opublikowano (edytowane)

Nie wiem ale po cieliocie napewno drogo bo to jednorozec haha

Edytowane przez Gość
Opublikowano

 

KARGO powiedz coś o tym kojarzeniu,bo jestem tego ciekawe jak to się odbywa,kto to robi, ewentualnie za ile. My z WWS to zeszliśmy bo tak patrząc po ich cenach to są kosmiczne a parametry za takie ceny to takie niewyględne.Choć niby w parametrach powtarzalności produkcji ma wysoko więc powinno być ok.

 

Opublikowano (edytowane)

KARGO dorac czym je zacielic mam dostęp do nasienia z SHIUZ .WWS .ABS .KONRADA .
1.OBSERVER -BOLERO -DOPPING
2.HISTORY -VOLCALIS -BUVEL
3.SKOTTE -ZALEM
4.TABBER -RAFAEL -MONTE-RED
5.HOORAY -MARITIME -MANIFOLD
6.BOOKEM -BAKARAT -D.D.DOKTOR
7.MANIFOLD -MUNTAR -F.F.BENTLEY
wiem że szału niema ale od czegoś trzeba zacząć

Edytowane przez Krzysztof1981
Opublikowano

KARGO dorac czym je zacielic mam dostęp do nasienia z SHIUZ .WWS .ABS .KONRADA .

1.OBSERVER -BOLERO -DOPPING

2.HISTORY -VOLCALIS -BUVEL

3.SKOTTE -ZALEM

4.TABBER -RAFAEL -MONTE-RED

5.HOORAY -MARITIME -MANIFOLD

6.BOOKEM -BAKARAT -D.D.DOKTOR

7.MANIFOLD -MUNTAR -F.F.BENTLEY

wiem że szału niema ale od czegoś trzeba zacząć

 

Nie udziele ci na to odpowiedzi bo nie widzialem ich, nie wiem jak produkowaly ich matki i nie znam celow jakie zakladasz dla swojego stada ja na najlepsze genetycznie sztuki uzywam z czolowki tpi na inne slabsze badz topowych z innych wycen srednio porcja nasienia ktorego uzywam to ok 100zl do zaplaty nie katalogowo.  

KARGO powiedz coś o tym kojarzeniu,bo jestem tego ciekawe jak to się odbywa,kto to robi, ewentualnie za ile. My z WWS to zeszliśmy bo tak patrząc po ich cenach to są kosmiczne a parametry za takie ceny to takie niewyględne.Choć niby w parametrach powtarzalności produkcji ma wysoko więc powinno być ok.

jesli nalezysz do federacji to zglaszasz do zootechnika i przyjezdza ktos podajesz buhaje i robi ci za darmo w programie doko chyba najlepszy z dostepnych w pl
Opublikowano

Jesli masz stado pod ocena to maja wszystkie dane twoich sztuk z synmleku do doboru podajesz jakie chcesz byki. Jesli jestes pod ocena niedawo i nie masz ksiag bydla to nie ma sensu bo i tak nie znaja pochodzenia

Opublikowano

Może mi ktoś powiedziec jaki lepszy byłby z tych 2 buhajow, jak łapały.
Epic i Marcelon nie moge się zdecydować, uwagę zwracam też na kazeine, gdyż jestem z tych "szczęśliwców" którzy mają za to płacone.
Lub podać swój typ buhaja ktorego używacie.

Opublikowano

Może mi ktoś powiedziec jaki lepszy byłby z tych 2 buhajow, jak łapały.

Epic i Marcelon nie moge się zdecydować, uwagę zwracam też na kazeine, gdyż jestem z tych "szczęśliwców" którzy mają za to płacone.

Lub podać swój typ buhaja ktorego używacie.

 

Marcelon - zacieliło się 5 sztuk na 5 krytych, więc mogę go polecić.

 

Ktoś bierze nasienie z HG Plus? Jak wygląda dostawa do prywatnego kontenera, bo słyszałem, że oni kurierem nasienie wysyłają?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Jasiupila
      Co myślicie o tej rasie? Czy byście ja polecali? Czy widzieliście gdzieś takie bydło?
    • Przez soltys48
      Witam. Zakładam ten temat ponieważ chciałbym zasięgnąć od Was paru informacji na temat rasy CHIANINA. Ostatnio przeglądając internet natknąłem się na tą rasę(http://www.zootechnik.com/czyt_rasy.php?rasy_id=3) i bardzo mnie zaciekawiła-ale żadnych innych informacji o niej nie znalazłem.Dlatego zwracam się z prośbą może ktoś z Was miał do czynienia z tą rasą albo coś więcej o niej słyszał-nie ukrywam,że jeżeli byłaby taka szansa(jeżeli znalazłbym gdzieś nasienie) to bym zacielił jedną lub dwie swoje mamki bykiem tej rasy tak na próbę :rolleyes:
    • Przez franec
      Witam. Czy ktoś z was ma krowy tej rasy? Lub mieszańce z HF? Co sądzicie o zacielani HF nasieniem NRF? Gdzie w woj. mazowieckim mógłbym takową zakupić i jaki byłby koszt 1 porcji. Z tego co się zorientowałem na stronie http://www.phkonrad.com.pl/www/pl/pokaz-34-rasa-czerwona-norweska-nrf-do-nbsp-krzyzowania.html jest to rasa znacznie odporniejsza na choroby niż hf a także ma niezłą wydajność przy założeniu że w Norwegi nie zadaje się kiszonki z kukurydzy.
    • Przez Pawel12241
      Witam
      Jakie są najbardziej wydajne rasy mleczne zaraz po HF?
      Poza HF są w ogóle rasy które dobijają do 9-10 tys?
    • Przez rolnik~99
      Dzień dobry. Nawiąże stałą współpracę z hodowcą krów rasy ZB czyli polska czarno biała na odbiór małych byczków do dalszej hodowli na opasy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v