Skocz do zawartości
kgbck

Mc hale V660

Polecane posty

kgbck    6

Witam kupilem MC halle V660 prase pasowa czy ktos mial juz z nia do czynienia?? czy to dobry wybor 120tysiecy

Edytowano przez MAT912

Daniel89    2

Ktoś się chwali.

po co taki bezsensowny temat.

przed zakupem mogłes napisac czy to warto kupować tą prase.

kgbck    6

Kolego Nie o to chodzi kupilem ja w bednarach byla w bardzo dobrych pieniadzach classa juz mam wiedz nie wchodzil w gre welgery czesto sie palily u sasiadow wiedz pomyslalem ze zaryzykuje z MC HALE i tak szukam opini ale nie mam zadnej opinii bo w Polsce chyba takowej nie ma? albo nieliczne .Prasa stoi nie używana a ja sie zastanawiam czy dobrze zrobilem. Na podjecie decyzji mialem 3 dni potem juz wchodzily inne ceny dlatego tak to wyglada

Ortografia

Edytowano przez krolikNH

Wiadomość z agroFakt.pl

kgbck    6

na 300-500hektarow zaleznie od roku ona ma juz z 5 lat Mozna mowic beli zwal jak zwal

Daniel89    2

I co blachy wytarte łozyska do wymiany.

tak jak jeden z okolicy. zrobił prasą case , w 1,5 rok. 8300 belli i prasa na złom.

kgbck    6

nie o dziwo niewymienilem zadnego lozyska jeszcze i sie wlsnie zastanawialem czy niewymienic w tym, roku blachy jescze sa ale wymienialem wszystkie zebatki i niema juz oslon na rotoze wytarte a takze pekl walek jeden ale dalo sie pospawac wiedz daje rade

rino    1

Nie chce nic mowic ale napewno nie posiadasz takiej prasy jak Mchale 660i, nie ma wogole takiego modelu jak juz cos wiec albo mylisz oznaczenia na maszynie ktora rzekomo masz albo cos krecisz

kgbck    6
trudno znalesc prawda niestety wsio z zagranicy to jakas nowosc w polsce pasowa chodz wiem ze mc halle to dobra firma zielonkowa

rino    1

hehe jak juz cos to V660 a nie i660 o to mi glownie chodzilo. Ja tez sie nastawiam na taka prase wlasnie.

kgbck    6

chcialem sie co kolwiek dowiedziec a kazdy tu tylko o chwaleniu niemasz nic ciekawego do powiedzenia to sie nieodzywaj wyzej wytlumaczylem dlaczego tak a nieinaczej ze kupilem przed poradzeniem sie

kgbck    6

Kolego kupilem, z checia bym po po prasowal, ale niema co stoi w garazu nie zrobila nawet jednego snopka rzuciłem taki temat(moze i z nudow w kacu, zima mozna pogadac, dowiedziec sie) moze ktos ma moze ktos opowie, ale kazdy tylko steka i gada pierdoly, więc zamykam temat

Błędy ortograficzne

Edytowano przez MAT912

kgbck    6

Wlasnie to dobre ze wyposazenie standard ale wychodzi max bo nawet sa kola Wielkie takie jak na moczary. Siatka sznurek cena 125tysiakow netto Kupilem w bednarach od firmy z rejonow nadmorskih bo podobno jest tylko 2 przedstawicieli jak narazie i szukam wlascicieli w polsce ale jeszcze neiznalazlem juz niepamietam dokladnie jaka miejscowosc musial bym zerkanac na fakture.

Edytowano przez kgbck

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ChudziX
      Witam 
      Mam zamiar kupić w tym roku prase rolującą zdecydowałem już o tym że typ tej prasy to łańcuchowo walcowa. Teraz mam do was pytanie myślałem i oglądałem 2 marki pras jedna to Gallignani RECO 3200l a druga to krone kr 130 s Wyposażenie w nich to szeroki podbieracz, zamki na komorze , wiązanie siatką i na dwa sznurki. Chciałbym sie zapytać was która waszym zdaniem lepsza pod względem awaryjności, ceny i dostępności części. Prosze mi nie pisać abym kupił np Sipme lub JD albo że Pasowa czy walcowa będzie lepsza. Z góry dziękuje za odpowiedź . 
      Pozdrawiam 
    • Przez deyu
      Chce kupić prase rolującą mam na nią przeznaczone 40tys zł nie może ona być starsza niz pięć lat czyli coś z polskich pras praktycznie tylko do słomy 25ha. Nie wiem która będzie lepsza sipma sokółka wafarma czy famarol proszę o pomoc.
    • Przez piotrek1796
      Witam. Mam prośbę do użytkowników prasy Pronar Z 500K. Proszę o szczerą opinię jak się sprawują i czy warto rozważyć jej kupno.

Proszę o wypowiedź jeśli ktoś zna ten model.
    • Przez hassi37
      Mam pytanie do użytkowników pras fendt jak  prasy tej marki się wam sprawują a mianowicie mam możliwość zakupu prasy 2600 vs z 2010 r 16000 bel zakupiona u polskiego dilera prasa od gospodarza proszę o podpowiedz co w niej sprawczać podczas zakupu .Pilne
    • Przez adi121233
      Ostatnio zakupiłem prasę Gallignani 3200 Turbocut. Posiada rotor jakiego nigdy wcześniej nie widziałem, działa on na zasadzie sieczkarni w kombajnie zbożowym np. w bizonie. Wałek z przykręconymi nożami który obraca się z dużą prędkością i do tego przeciw ostrza (noże) które wysuwają się z podłogi. Potrzebuje informacji na temat tego rotora, może ktoś coś takiego widział, coś słyszał, chciałbym się czegoś o tym dowiedzieć. W celu sprawdzenia prasy prasowałem słome z rozwiniętej beli, noże (przeciw ostrza) były wyjęte a pomimo tego ze słomy zrobiła się straszna sieczka. Teraz nasuwa się pytanie czy w polu podczas prasowania kruchej słomy też będzie się tak dziać ? Jutro postaram się załączyć zdjęcia tego rotora a tymczasem wysyłam zdjęcie na jakiej zasadzie to działa. Czekam na wypowiedzi