Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adiksutil16

Jakie dobrać opony- 5340

Polecane posty

adiksutil16    9

Witam. Mam Zetora 5340. Chce kupić do niego felgi r34 i do tego opony 16.9 ale mam stary most przedni(ten ciężki ZTS bodajże) i nie wiem jakie opony dobrać do przodu aby się napędy zgrały.

Wiadomość z agroFakt.pl

adiksutil16    9

No to ja mam teraz 11.9 r24 z przodu i jest minimalnie szybszy napęd niż tył a z tyłu jest 16.9 r30 więc jak dam dużo większe koła z tyłu to przod się chyba nie zgra.

jak masz takie opony z przodu to do 34 z tyłu z przodu muszą być 12,4 napęd musi brać trochę szybciej niż tył jeżeli nikt nie kombinował wcześniej z oponami to takie rozmiary muszą być

Azazello86    0

Niedawno kupiłem zetora 5340. U siebie mam aktualnie z przodu 11,2 R24 z tyłu 16,9 R34 i teraz pytanie czy to ustawienie jest prawidłowe? czy być może handlarz coś kombinował. Felgi wyglądają na oryginalne nie malowane ale nigdy nic nie jest pewne. Jak mam sprawdzić czy to ustawienie jest prawidłowe? Opony z tyłu i tak są do wymiany a wymieniając je chciał bym coś wstawić z szerokosci 14,9 czy da radę coś dobrać?

nie wiem jakie masz tryby założone w skrzyni na przedni napęd jak ci idzie przód czy zrywa bardzo czy moze też hamuje tył w sklepach z oponami mają katalogi do modeli ciągników i też jakie rozmiary powinny być w komplecie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez JJaaJJoo
      Witam posiadam zetor z rodzinny 5211-7711 jak to zetory z lewej strony siedzenia mam 3 wajchy z czego interesują mnie wajchy od wom-u i ręcznego.A dokładniej idą od nich linki od ręcznego na zdj jest połoczona z dźwignią nr1 A obok znajduje się dźwignią od wom-i na zdj zaznaczone nr2 .No i tu jest właśnie kłopot bo w momencie zaciągania 5 min sprzęgła  zaciąga się również hamulec ręczny . I tu jest pytanie czego jest to przyczyna dodam że linki są podłączone dobrze ? 

• Przez ROBERTO0808
      witam ukrecil mi sie walek atakujacy zaraz za frezem agroma kalisz spszedaje z kolem i kosztuje 2450 moze ktos to robil i od czego moglo sie ukrecic
    • Przez Paula87
      Witam, mam pytanie czy olej avia special hdc 10w nadaje się do ciągnika Zator 5011?
      Ewentualnie jaki polecacie na zimę?
    • Przez olo1104
      Witam, pomuzcie!doslownie kapie z tej rurki między filtrami oleju,w zetorku 5245,cięzko nie pracuje,z początku nie moglem ustawic tych kubków olejowych bo pod nimi pojawial się olej teraz z tego odpowietrznika ,nie radze,co jest?
    • Przez samsung335
      Witam wszystkich mam problem z olejeniem w zetorze 5211 wygania mi olej, a dokładniej wyciek znajduję się zaraz pod korkiem wlewu oleju i cały czas mi pali się olejenie, ale ciśnienie oleju na wskaźniku jest maksymalne olej cieknie jeszcze przez czujnik oleju co może być przyczyną wycieku?