Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Masseyy

Prasy MF

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasy
Masseyy    0

Chiałbym wiedzieć czy ma ktoś z was prasę wielkogabarytową MF'a. Jak się sprawuje i jak działa? Chodzi mi o te starsze pasy i o te nowe też.

Edytowano przez Masseyy

koses    2

Działa tak samo jak NH ,case,hesston a w szczególności fendt prasy bardzo wydajne z wyjątkowym systemem wiązania na dwa supły ,kostki prawie kwadratowe dają się ładnie owijać na sianokiszonkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez RolnikMat
      Witam
      Ostatnio przeglądając internet natknąłem się na prasy wielkogabarytowe które robią dużą ,,małą'' kostkę.
      To jest dobra alternatywa zamiast małej kostki.
      Tak więc znacie może modele i ceny takich pras?
      O to przykład prasy NH bb9040 http://agriculture.newholland.com/uk/en/Products/Balers/BB9040/Pages/products_brochure.aspx
    • Przez Tomasz12441
      Witam. Posiada ktos z Was moze prase Mengele 530?  Poszukuję instrukcji obsługi, albo kogoś, kto wie mniej wiecej co i jak powinno działac. Dołączam zdjęcie sterownika

• Przez Jasiupila
      Witam,
      Od pewnego czasu nosimy się z zamiarem zakupu drugiej prasy. Początkowo miała być to zwykła prasa bez owijarki, jednak później doszliśmy do wniosku, że może jednak drugi Combi Pack. Ale teraz stwierdziliśmy że 1 Combi Pack nam wystarczy bo chcemy zacząć robić w rękawy za pomocą sieczkarni. Ale drugą prasę i tak trzeba kupić, bo Combi Pack ma już te 12 tyś bel zrobionych i niech zostanie tylko do siankiszonki. Czymś jednak trzeba słomę prasować więc po krótkim namyśle stwierdziliśmy, że duża kostka będzie w sam raz.
      Dlatego pytam jaką dużą kostkę wybrać? Wiem tylko ceny NH BB9050-245 tyś netto i MF(nie pamiętam dokładnie modelu, ale kostka 80x80) 100 tyś Euro. Ta druga raczej odpada bo na 2500-3000 kostek taka droga mi nie potrzebna. Ciągnik jakim dysponuje to DF TTV620 170 KM. Usług nie planuje, chociaż może. Cena do 250 tyś. Rozmiar kostki 80x80, bo większa nie jest aż tak potrzebna i ciągnik da se radę. Jak są jakieś oprócz NH to podajcie. Czy warto się tą NH zainteresować?
      Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez TD85D
      Który rodzaj bel waszym zdaniem jest lepszy ( przy zwożeniu,układaniu, zadawaniu, ścieleniu, itp. ). Bo osobiście miałem obydwa rodzaje bel i okrągłych nie chce już znać. Wdg. mnie Kostka wielkogabarytowa jest o wiele poręczniejsza a i prasa ma o wiele większą wydajność. A jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
    • Przez issn1234
      Witam jestem ciekawy opini uzytkowników tej prasy interesuje mnie ona ze wzgledu na cenei rozmiar kostki 80x80x2500 czy mógłby mi ktos powiedzieć na co zwrócić uwage przy jej zakupie i jakie są opinie na temat jej awaryjności