Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gejc76

Sadzić borówkę czy nie

Polecane posty

gejc76    0

Witam zastanawiam się nad założeniem plantacji borówki ,trochę o tym czytałem wiem że trzeba dużo zainwestować ,pracy też jest dużo a zysku no właśnie czy jest sens w to inwestować proszę o opinie pozdrawiam

szymon15    1

co tam borówka... Zostań growerem Ganji!! :)

Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

Wiadomość z agroFakt.pl

gejc76    0

Mam taki kawałek pola 70ar i właśnie tam planuje zasadzić a co do torfu to muszę się rozejrzeć trotę posiada szwagier w tartaku i korę też się znajdzie .

warzywkopl    21

witam szukam wspolnika na budowe sortowni oraz chlodni owocow i warzy w tym borowki amerykanskiej, mam juz zalatwione wszelkie formalnosci oraz dotacje z ue ale moj wspolnik sie wycofal i obecnie musze szybko szukac innego zeby nie stracic dofinansowania za 1 mln zl proponuje 25 procent udzialow calosc inwestycji wyceniona jest na 10 mln zl

rejoon poludniowo wschodnia polska

wszelkie informacje udzielam na forum osobom zainteresowanym

interes jest w pelni uczciwy!!! po prostu sytuacja wymusila ze musze szukac inwestora

warzywkopl    21

odświerzam

dziękuję wszystkim za zainteresowanie osoby które zgłosiły się na PW i przeszły na e-mail wiedzą już co i jak z umowami, reszcie dziękuje za zainteresowanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Beata01
      Dzień dobry,

Chciałbym zapytać jak leczyć moniliozę leszczyny. Jak dokładnie trzeba stosovać opryski – jaki produkt, kiedy, ile razy, i jak dane produkty namieszać na jeden krzak (jeden ar). Szukamy jakichś dalszyk rad, jak walczyć z moniliozą. Proszę o jakieś dobre rady, doświadczenia czy procedury. W ogrodzie mamy 100 krzaczków leszczyny o wysokości cca 3 metrów. Dziękuję
    • Przez adasiorek
      powiedzciemi jakie teraz najlepeij sadzi odmiany
      czy sie oplaca nakrywac
      ja posaidam hanoy i elkant i dukat na przemysl
      mozecie ejszcze cos powiedziec o naworzeniu
      i zasadzie saszienie jaki rozstaw
    • Przez zorak
      Po założeniu plantacji truskawki przyszedł czas na plantacje mialiny. W tym roku 1800 sztuk sadzonek odmiany POLANA. Dlaczego ta odmiana ?? Jest to malina bardzo plenna, owocująca na pędach jednorocznych które nie potrzebują podpórek. Po zbiorze wystarczy skosić pędy. Przedplonem był jęczmień. Pole na zime zaorane a wiosną zrobiona uprawka i własnie jestem na etapie sadzenia. Rozstawa w rzędzie 0,5m a między rzedami 3m.
      Pierwsze pytanie - czy po posadzeniu obcinać pozostałość zeszłorocznego pędu na równo z ziemią ?? czy pozostawić ??
      Jeśli ktoś zajmuje się profesjonalnie tą rośliną to prosze o kilka wskazuówek odnośnie nawozów i oprysków - zwłaszcza oprysków. Jakie oprysk, kiedy i na co.
      pozdrawiam i czekam na jakies wieści
    • Przez sezam
      Witam mam mam trochę tego maliny z 40 arów a truskawki 15arów i chciałbym się spytać czy nawadniacie swoje plantacje i czy widzicie jakiej porawe wydajności
    • Przez TomaszTrochim
      Witam .Jestem na etapie zakładania plantacji  jagody kamczackiej . Planuję zafoliować zagony ale zastanawia mnie jak póżniej nawozić obornik . Czy ktoś zna rozwiązanie późniejszego nawożenia ? Może lepszym rozwiązaniem byłoby przykrycie zagonów korą ? Moja uprawa ma być ekologiczna więc używał będę nawozów naturalnych.