Skocz do zawartości

Nowe wrota do stodoły


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podepnę się panowie. Będziemy robić drzwi do wiaty mniej więcej wymiary 3.2-5m dwu skrzydłowe. Teść się uparł na drewniane, już nakupił desek, niech mu tam będzie, ale może podpowiecie jak to zrobić. Bo niedawno robił do szopy i nie wiem czy napęczniały czy co ale jedne strasznie wybuliło, a drugie też jakby napuchły i ciężko domknąć. Czy przybijając deski dać między nie kilka mm luzu, czy wysuszyć deski przed przybijaniem aby uniknąć takich problemów w przyszłości?

Opublikowano

myślę że o tel porze  roku można śmiało dobijać deski jest jesień i wilgotno , oczywiście latem przy wysokiej temp. drewno się pozsycha i będą szpary, proponuję gwożdzie w ocynku kręcone , dobrze trzymają :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v