Skocz do zawartości
andrejus

nie działa ehr na błotniku

Polecane posty

andrejus    157

W jakiej pozycji działa lub powinien działać ehr na błotniku?

Pokretła na pozycji 9 i zółty przycisk wycisnięty?

Dziś lutowałem kabelki przy przyciskach na błotniku, były pourywane, zaśniedziałe. Byłem pewny że zadziała ale niestety.

gdzie jeszcze szukać uszkodzenia?

Edytowano przez andrejus

rami    6

u mnie też nie działa ale widziałem że instalacja elektryczna jest od łączona mam tylko ręczną obsługę jak masz wszystko podłączone to mosisz przejrzeć cały układ wymienić filtry i wyczuścić zawory eletro- hydrauliczne i wymienić olej na nowy

b0gdan    85

co mają filtry, elektrozawory i olej do niedziałających przycisków na błotnikach???

Na pewno przyciski nie będą działały kiedy w kabinie będzie pozycja unoszenia.

Wiadomość z agroFakt.pl

andrejus    157

Ciekawe, co ma olej czy filtr do przycisków? Może i coś w tym jest?

Gdybyście mogli zrobić fotkę lub zerknąć i opisać jak wygląda podłączenie tych przycisków, ile przewodów i jakiego koloru.

rami    6

jak masz stary albo brudny olej i zanieczyszczone elektrozawory to możesz sobie naciskać i tak nic nie będzie działało wystarczy jak podłączali sprzęt a nie umyli szybkozłączy i już kusz się dostał do oleju a na to są uczulone elektrozawory

piotrols    0

Ja mam podobny problem z EHR na błotniku, z tym że w John Deere 6010. Działa podnoszenie ale nie chce opuścić. Przycisk rozebrałem zbadałem miernikiem i jest w porządku bo przewodzi w obydwu pozycjach. Nie jest to tak uciążliwe ale nie powiem, przydało by się nieraz, a tak trzeba wejść do traktora aby opuścić.

andrejus    157

jak masz stary albo brudny olej i zanieczyszczone elektrozawory to możesz sobie naciskać i tak nic nie będzie działało wystarczy jak podłączali sprzęt a nie umyli szybkozłączy i już kusz się dostał do oleju a na to są uczulone elektrozawory

To w kabinie tez by nie działało taaak???

a działa dobrze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się