Skocz do zawartości

URSUS Made in China .... ;(


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

zupełnie inne silniki, inne skrzynie biegów, inny podnośnik... co maja takiego samego????

 

 

 

A mógłbyś mi podać jakieś dane techniczne ??? bo ogólnie ciągnik mnie bardzo zainteresował tylko jakoś strasznie podobny do fotona

 

 

Ogólnie juz znalazłem i wielkich róznic pomiędzy fotonem TB504 a tym ursusem nie widzę.

Dane techniczne foton

http://www.alibaba.com/product-gs/456141754/Foton_Europard_504_tractor_with_CE.html

Dane techniczne ursus

http://www.polskamaszyna.pl/showphoto.php?photo_id=3507

 

 

A i jeszcze jeden linki taki do porównania ;)

http://www.oandhsales.com/504.html

 

 

 

 

Proszę was powiedzcie mi ze jednak nie mam racji bo jeszcze niedługo zaczniemy uprawiać ryż :(

 

 

 

Widze ze nikt nie chce pisać na ten temat i chyba nawet to rozumiem ale wrzuce jeszcze jeden link

http://www.sadownictwo.com.pl/14658__Show--Chiny-i-Agro-w-Bednarach

Edytowane przez pronarek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kubaa3p
      Cześć, chce się dowiedzieć czy ursusy 4514/5314 były produkowane na kwadratowych światłach z przodu z normalnymi starymi kabinami. Czy był to odrębny typ świateł zarezerwowanych tylko do typu agro.
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez rbtm
      Witam, 
      Jaki klucz idzie żeby odkręcić koło pasowe w Perkinsie 3p? Jakiś calowy? Chciałem wymienić uszczelniacz. 
      Dzięki i pozdrawiam! 
    • Przez Mrsysli
      Witam otóż wziąłem się ostatnio za ustawianie kąta wtrysku w moim perkinsie, kiedy paliwo pojawia się na pierwszej sekcji to na kole zamachowym do kreski ustawienia kąta wtrysku brakuje trochę obrotu obracałem pompę w jedną stronę do końca w drugą stronę do końca no i nie da się tego kąta wtrysku ustawić tak jak trzeba. Wyjąłem pompę na stół i ustawiłem wedle zaleceń pana z filmiku do którego link podaje
      Kiedy próbowałem pompę włożyć z powrotem na ciągnik klin na kole zębatym przy rozrządzie nie pokrywa się z wyciętym miejscem na klin w pompie brakuje około 30 stopni obrotu koło zamachowe ustawione na GMP. Czy jest to możliwe aby ktoś kiedyś rozbierał ten ciągnik i źle złożył to koło zębate na które nakłada się pompę? 
       
    • Przez Fraanekkk
      Witam kupię oponę Stomil kormoran land pro 14.9 28 rozważę każde propozycje 


×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v