Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
winner2005

silos do zboża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Silos
winner2005    1

chciałbym zrobić sobie mały silos do zboża. Miałbym prośbę czy mógłby mi ktoś podeslać zdjęcia jakiegoś silosa od środka jak wygląda. Jak wyglądają te kanały wentylacyjne.

piotrek6211    12

W starszych silosach jest to pofalowana blacha z otworami blisko siebie i znajduję się ok 20cm od posadzki na której stoi silos. A w środku ma ramkę z profila i do tego jest przykręcona blacha.

Edytowano przez piotrek6211

Zetor Team

winner2005    1

dzięki, a jakieś zdjęcia? Mogą być nawet znalezione w internecie. Ja szukałem ale z marnym skutkiem. A jedno zdjęcie jest lepsze niż 100 słów :-)

Wiadomość z agroFakt.pl

kamis    0

wybierz się na targi rolnicze tam często mają postawione atrapy aby pokazać jak wygląda od środka.niedługo agro szoł w bednarach

Alio    64

W mojej okolicy dwóch magików zrobiło sobie własnoręcznie 3 silosy po 12 ton w srodku stodoły:) zajęlo im to zimę.Raz mi je pokazali. Fabryka by się nie powstydziła:)

Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania.

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....

lorakw    0

U mnie ojciec sam zrobił silos. Składa się z 4 komór i do jednej komory wchodzi około 6 ton zboża. Juz kilka lat stoi i super się sprawuje. Jak będe w domu to postaram sie zrobic zdjecia:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pedzel
      witam będę robił przyczepę jednoosiową sztywną i proszę o  porady co do materiałów:przyczepa o wymiarach 3 x 1,7m burty 0,5m otwierana tylko tylna burta reszta na stałe przyspawana ładowność do max 3 tony na dolny zaczep , mam zrobioną oś z rury grubościennej na piastach z lublina i kołach z lublina ramę myślałem z profila zamkniętego 80x40x3 w kształcie trójkąta na to w poprzek profile 40x40x3 na podłogę blacha 3mm a na burty 2mm czy będzie to miało sens i czy wytrzyma te 3 tony ładunku
    • Przez tomeq
      Witam. Czy jest tu może ktoś kto przerabiał stary rozsiewacz lej na mieszalnik do paszy? Potrzebowałbym kilka zdjęć. Ewentualnie jak ktoś ma fabryczny mieszalnik to potrzebuję zdjęcie jak to w środku wygląda.
    • Przez igorass
      Witam,
      poszukuję numerów lakieru z palety RAL którymi Unia Grudziądz maluje swoje maszyny, chodzi mi o kolor zielony i czerwony którym malowane są np. agregaty uprawowe albo brony talerzowe.
      Jeżeli taki temat już jest, bądź tez wymaga przeniesienia to proszę moderatora o stosowne działania.
    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?

• Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.