malina3

nowy kombajn cena

Polecane posty

malina3    1

WITAM KOLEDZY WIECIE MOŻE KTÓRE NOWE KOMBAJNY SĄ NAJTAŃSZE I JAK MOZE ONE CENOWO MARKA PO MARCE WYGLĄDAJA HEDER OK.4M

Znowu piszesz z włączonym caps lockiem...

Edytowano przez milanreal1

brunet1    0

Tani jest rosyjski kombajn Rostelmash Vector 420 za 299tyś netto. Podobno dobry kombajn tylko ciężko z częściami zamiennymi. Ostatnio w tygodniku rolniczym o nim było i podobno dobrze się spisywał.

Edytowano przez brunet1

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolT25    41

Ale wciskacie koledze kit,wiece coś więcej o tych ciągnikach czy tylko cenę,jedyny porządny kombajn zaproponował Seba ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez seba1718
      Witam chcę zakupić kombajn mam na oku New hollanda tx 34 czy może ktoś z posiadaczy się wypowiedzieć czy warto się w niego pchać ? czy może lepiej postawić na claas/john deere ? w mojej okolicy są 2 piękne tx'y jeden silnik ford drugi mercedes który byłby lepszym wyborem? ( części, spalanie, awaryjność)      
    • Przez c308
      jaki kombajn na taki areał
    • Przez Pawel996
      Witam. 
      Poszukuje użytkownika kombajnu JD WTS 9660 HillMaster II. 
      Jak z awaryjnością tego kombajnu? 
      Czy jest dostęp do części? Tylko oryginał czy są też zamienniki? 
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie? 
      Jakie najczęstsze bolączki są tej maszyny? 
    • Przez domel27
      Witam użytkowników agroforum. Przymierzam się do zakupu kombajnu biorę pod uwagę 3 marki John deere 1075, New Holland tx32 i claas dominator 88/98. Budzet ok 90tys. Możecie podpowiedzieć o swoich opiniach plusach i minusach tych kombajnów. Z góry dzięki 
    • Przez FarmMF
      Witam chciałabym zapytać jaki kombajn najlepiej wybrać do 35tys interesują mnie najbardziej new holland, deutz fahr I bizon proszę o opinię I wszelkie porady 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj