Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ThePrz3mo

Ciagnik do 40-50bel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ThePrz3mo    2

Zastanowiłem sie z ojcem i postanowilismy kupic icagnik z turem i napedem 4x4 lub 4x2 do 40-50 bel kwota 20tys ciagnik no i tur zakupiony bedzie za rok wiem no za 20tys dobrego sprzetu niewyrwie ale lepszy niz moja c-330 z gory dziekuje za odpowiedz ;D

Edytowano przez ThePrz3mo

Wiadomość z agroFakt.pl

Jak poprzednik za 20 tyś kupisz mtz a naprawdę dobra maszyna ma swoje wady i zalety ale polecam ten traktor bo wujek posiada taki sprzęt i super się nim pracuje

DrJoint    0

także polecam MTZ, jeden z najtańszych na polskim rynku ciągników a jednocześnie bardzo wytrzymały, silnik nie do zatarcia. bierz jak coś 4x4 bo w turze 4x2 to trochę słabo się sprawdza. jedyną ogólną wadą tych ciągników jest to, ze na początku jest ciężko przyzwyczaić się do skrzyni biegów

ursus1991    8

może jakiegoś zetora z napędem , ale w super stanie to on nie będzie, i tur to dodatkowo bys musiał dokupić, albo bez przedniego napędu 912

a za 30tys to juz 914 lub zetor 8145 już kupisz, lub mniejszy

Edytowano przez ursus1991

reset1990    0

za 30 tys to szukałbym case z tych internacionali ja mam takiego i jestem z niego zadowolony nie jedna 914 sie chowa przy nim :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik_Szuka
      Program, dzięki któremu dość dokładnie można się przyjrzeć konkretnemu modelowi traktora

https://www.youtube.com/watch?v=MY8s-zLXEos Kubota
      https://www.youtube.com/watch?v=OC4i2Okeycw Zetor
      https://www.youtube.com/watch?v=3iYQ3XwXo_c Belarus

Zobaczcie

• Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez Sunf
      Witam, szukam opinii na temat kupna ciagnika 6 cylindrowego nowego glownie do orki siewu( również zasprzegniecie na przednim tuzie maszyn doprawiajacych) i do transportu. Głownie biore pod uwage marki Nh Jd Zetor Case Valtra MF 140 km do 160 km. Licze na wiarygodne opinie oraz podpowiedzi dotyczace tych marek. 60ha
    • Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam