Skocz do zawartości
profarmer

Pytanie o start mlodego rolnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
profarmer    0

Jestem uczniem Politechniki na kierunku Technika rolnicza i lesna >Ukonczylem technikum rolnicze .A wiec chciałbym założyc gospodarstwo rolne i tu wlasnie mam pytanie oprócz 75 tys zl za Młodego Rolnika moge liczyc na jakies zapomogi/albo starac sie o kredyt na modernizacjie,zakup guntu ,zakupu maszyn .Posiadam okolo 15h ziem, ciagnik ursus c-330 i jakies podstawowe maszyny.Gospodarstwo przez jakis okres bedzie samo wystarczalne (w tym sensie ze nie bede chcial wyciagac jakichkolwiek pieniedzy tylko wszytko bedzie szlo na gospodarstwo splate kredytu,modernizacjie ).Jeszcze dokładnie nie wiem z czego bedzie sie utrzymywac gospodarstwo produkcjia roslinna lub zwierzeca (musze przeanalizowac rynek itp) ale jeśli coś doradzicie to chętnie wysłucham .Wiec czy jest mozliosc dostania jakichkolwiek pieniedzy oprócz tych 75 tys zl??Może ktos cos doradzic dac jakos porade na start

Wiadomość z agroFakt.pl

hoho ja też chciałabym wiedzieć:) nic nie możesz dostać, jedynie gumiaki i widły ale też nie za darmo :blink:

a tak poważnie, na starcie to już nic, ale jeśli ruszysz z kopyta to staraj się o pieniądze z mgr albo inne, to na bieżąco musisz dopytywać w agencji albo odr.

na starcie mogę :huh: ci jedynie życzyć powodzenia...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się