Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DeeJay91

Prasa do zetora 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
DeeJay91    0

Witam wszystkich agrofotowiczow :) Po zniwach chce kupic prase rolujaca do zetora 7211 prosilbym o opinie i porady, jaka lepiej wybrac stalokomorowa czy zmienno jaka marke itd prosilbym o ich wady i zalety. Maszyna prasowalaby w 90% slome a reszte zielonke. Chodzi mi o prase uzywana do 10 tys zl z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi ;)

bobcat2250    336

Jedziesz do handlarza i kupujesz jakąś pasówke bo w tej ceni nic innego nie dostaniesz :) ale trzeba się troche porozglądać ;)

Tworkowiak    103

Zastanów sie może nad Sipmą Z-263 przy takiej kwocie ;) Z zachodnich to raczej będą ostro dobite. Stałokomorowe to zwykle mają już rozciągnięte łąńcuchy i słabe łożyska za te 10 000zł. W pasowej pasy wymienisz , pogrzebiesz, poczyścisz, nasmarujesz i powinno "grać" .

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/102956-sipma-z-263/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/102671-zetor-7211-praca-sipma-z-263/

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaszek255    0

Mój wujek miał ten sam dylemat jaką prase do 5211 ale zdecydował sie na prase JD 540 ;) zestaw bardzo zgrany ;)

Edytowano przez lukaszek255

DeeJay91    0

dzieki koledzy popytam o opinie jeszcze uzytkownikow poszczegolnych pras czytalme w necie ze zmiennokomorowa przewyzsza ta stala zwlaszcza w slomie wiec raczej zdecyduje sie na pasowke teraz pytanie na jaka

Cysio    0

ja kupiłem JD 550 i ciągam ją zetorem 7011,robie bele 130 ,słoma sucha wszystko ok,siła zgniotu tez ok reki nie wsadzi się po lekku i musze przyznac ze prasuje 2

bo 3 nie daje rady,nie weim co to moze byc zwłaszcza ze w tym roku kapitalka była robiona. wiecie co może być przyczyna????

chłopaku odzałuj z 6 tys i kup jd 550,polecam tą prasę,za 10 000 to kupisz polska prasę i mozesz nie byc z niej zadowolony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować