Zaloguj się, aby obserwować  

opski

Polecane posty

Zdecydowanie bardziej poleca, opaski z pierwszej aukcji. Można je dostać w sklepach z częściami do maszyn a nawet w supermarketach :P

Wiadomość z agroFakt.pl

damianbizon    37

takie jak pokazał @ avatarzaq12wsx to nigdy na oczy nie widziałem :blink:

Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

bartek45    17

Skocz do jakiegoś grene czy agromy i spytaj się, może takie mają...

Szczerze mówiąc to ja też takie opaski pierwszy raz w życiu widzę... :blink:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Sadownikx2
      Witam planuję zamontować turbo do ursusa 2812.
      Jakiej wielkości i od czego turbo wybrać tylko nie za duże, żeby nie było turbo dziury, naj lepiej ze zmienną geometrią i nie za miliony.
      Jakiej wielkości rury do turbo  50/80/110mm?  Lepsze metalowe czy plastikowe?

Skąd wziąść zasilanie oleju do turbo? 
    • Przez Kris21
      Witam. Mam problem z moim ursusem 5714. Ciągnik ma założoną przednią oś Dana-z dużymi przednimi piastami- taką jak 5314. Gdy załącze przedni napęd to widać że chodzi on za wolno w porównaniu do tylnych kół. Tył poprostu pcha przód, przez co ciągnik ma robotę sam ze sobą. Miał ktoś już taki przypadek? Gdzie szukać problemu? 
    • Przez Krystian5714
      Witam, mam taki problem a mianowicie mam mf 255 jest on po kapitalnym remoncie nowa głowica , tloki, wał sprezarka itp, a z wstepnego filtra powietrza wydobywa się taki dziwny dźwięk tzw cmokanie buczenie, dodam że silnik ładnie odpala nie kopci i ma siłę, a przed remontem nie było tego buczenia co może być przyczyną  proszę o pomoc
    • Przez Bartez563
      Witam
      czy ktoś wie jak wymienić tą uszczelkę sprężyny regulacji siłowej podnośnika?

• Przez Jar00
      Cześć,
      Kupiłem ursusa 4514 i mam problem z hydrauliką zewnętrzną przy pługu obracanym.
      Czy podnośnik może działać razem z hydrauliką zewnętrzną? 
      Proszę o pomoc
      Ps. Czy wszystkim tak ciężko chodzi ta wajcha od rozdzielacza?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj