Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ursusOSTROPA

Jęczmień ozimy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez MafiaLolek
      Witam mam 5 I 6 klase ziemi.
      I niewiem jaki jeczmien jest lepszy na te klase ziemi.
      Jeczmien dwurzedowy czy szesciorzedowy
    • Przez Xerkses
      Mam zamiar ubezpieczyć kilka hektarów jęczmienia ozimego czy miał ktoś doczynienia z firmą ubezpieczeniową Concordia jak oni podchodzą do szacowania strat itp.
    • Przez marcin55
      Witam kupiłem świeży jęczmień z centrali i nie wiem ile mam go wysiać na 1ha. A będę siał siewnikiem pneumatycznym accord
      Proszę o waszą wypowiedź
    • Przez przemo93pl
      witam sieje już od dwóch lat żyto hybrydowe i naprawde opłaca się w tym roku zobaczyłem oferte także jeczmienia ozimego hybrydowego i tu moje pytanie jaka jest różnicxa miedzy zwłykłym a taki czy to się opłaci ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.