brzozak2

Konserwacja kombajnu

Polecane posty

brzozak2    238

Witam,

wymieniam olej hydrauliczny, zakupilem 2 filtry i jeden z nich zwie sie: boczny filtr hydrauliki http://www.sklep.korbanek.pl/p/pl/cl544926.0/filtr-boczny-hydrauliki.html , tylko nie wiem gdzie go wsadzic :blink: :blink: :blink: .

w instrukcji, ani katalogu czesci nic o nim nie ma :unsure: .

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

MDSikor    6

Czy chodzi o taki mały filtr (średnica około 1-1,5 cala) siatkowy?

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

dexterek    83

@brzozak2: jaki masz kombajn?

@rolnik2601: jak zmieniasz filtr to olej tez. zawsze sie wymienia razem. co do samej wymiany to @sebastian ma sporo racji. w teorii 500h. ja jednak dla swietego spokoju wymieniam w JD2266 co roku, a stary olej zostawiam do malych, roznych, starszych maszyn.

MDSikor    6

To jest filtr który zakłada się na przewód hydrauliczny, który jest w zbiorniku od hydrauliki, służy on jako filtr ssawny. Żeby się do niego dostać trzeba odczepić przewód od zbiornika. Bynajmniej u mnie tak jest W Dominatorze 150. A drugi filtr jest przy pompie od hydrostatu.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

brzozak2    238

dzieki, wlasnie o ten filtr chodzi, zaraz ide wymieniac olej, bo rzepaki powoli dochodza :lol: :lol:

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj