Zaloguj się, aby obserwować  
Kondzioo

WOM rurowy

Polecane posty

Kondzioo    3

Witam.

Mam do was pytanie, czy nie wiecie może czy są dostępne same te "rury" na metry do wałka rurowego? Bo brak mi wałka do anny, kombinowałem z frezowanym ale jak nie za długi, przy skręcie dochodzi do ciągnika, to za krótki, na prosto wałek wypada... Tak to bym widłaki odcioł od starego i przyspawał do tych rur na metry.

seweryn20    821

Robią z kwadratowego profila z grubą ścianką. Znajomy ma taki do starej prasy forszaja zrobiony i chodzi, nie ma z nim problemu.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

wiesmag    53

na każdej składnicy dostaniesz rury do przekaźnika-w różnych długościach i wymiarach średnicy,różne:dwa wytłoczenia,trzy-różne obciążenia i długości.

co to już nikt nie zagląda do składnic-nie szukajcie najpierw w necie-popytajmy sprzedawcę z za lady.

Wiadomość z agroFakt.pl

wiesmag    53

grene nie jest zawsze tanie,tam wielokrotnie są te włoskie,polskie w składnicach są-groszowe sprawy-wiercimy otwór lub lekko przyspawać w miejsce starej,i jest oryginał-kiedyś też kombinowałem z profili kwadratowych-nie opłaca się,i nie ma bicia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez maly_polon
      Dzień dobry.
      Mam problem z łuparką hydrauliczna, którą zbudowałem. Problem jest jej wolna praca. Pompa nsz 50 65 l/m siłownik grubość tłoczyska 55mm grubość cylindra 110mm rozdzielacz 80l na minutę napędzana przez WOM ciągnika przewód ssący Fi 28mm. Problemem jest wolny posów. Proszę o podpowiedź co może być przyczyną wolnej pracy.
    • Przez Ziel
      Z racji tego że niedługo zaczną się opryski na płatek w rzepaku mam pytanko do was jak radzicie sobie ze zniszczeniami w ścieżkach.
      myślałem o jakiś pałąkach na przednie koła do ciągnika żeby ładnie rozgarniały łan.
      Może ma ktoś jakieś pomysły lub zdjęcia jak to u siebie zrobił.
    • Przez velFoka
      Koledzy podpowiedzcie w kwestii elektrycznej. Mam pompę hydrauliczną i podczepiony do niej silnik od pralki. Chcę zamontować pistolet z licznikiem do paliwa i teraz jest kwestia tego typu że jak zatrzymam pistolet to chcę żeby silnik się zatrzymał a jak uruchomię pistolet o silnik staruje. Co mi jest potrzebne do silnika?
    • Przez Gacuseks
      Trochę ostatnio poczytałem i wpadł mi w oczy artykuł na temat ,,intercoolerów,,. Panowie czy możliwe jest założenie intercoolera w ursusie 1012. Bo zasadniczo myślę, że można się pokusić i zapodać od nowszego ursusa lub zetora takiego wynalazku. Tylko najprawdopodobniej trzeba obliczyć jaka może być długość rur z powietrzem. Nigdy nie widziałem jak to wygląda w nowszych konstrukcjach, może ma ktoś jakieś fotki ursusa lub zetora i jest tam pokazane jak to wygląda.
    • Przez Krejzol20
      Witam mam ptoblem z ustawienie luzu zaworowego w masseyu 3635s ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć znaków ułożenie tłoków w cylindrach a nigdzie nie idzie znalesc nic na ten temat 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj