Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dragon7340

Numery silnika Perkins

Polecane posty

Dragon7340    0

Gdzie znajde numery na sliniku Perkins 6 cylindrowym.Potrzebuje kupic termostat, do takiego silnika a najszybciej to po numerach . Zamontowany jest w mercatorze 75, obejrzałem go do okoła i jedyne jakie znalazłem to pod rozrusznikiem, ale to numery bloku.

locke    291

Byłem teraz sprawdzic to sa jakieś numery koło pompy al to chyba jak ty mówisz że to numery w bloku

Chyba że jest z tyłu silnika jakaś plakietka ale tam nie ma dojścia <_<

A termostat to mozesz powiedzieć temu ciulowi co siedi w grene albo gdzie inndziej to powiniem Ci dać odpowiedni ;)

Dragon7340    0

Zamawiałem w Agro-jan twierdził ze juz takich kilka sprzedał do perkinsa ale do mojego jest za mały.Dzwoniłem do serwisu cześci pekinsa tam tylko po numerach silnika, u korbanka tez tylko po numerach. Moze ma ktoś Perkinsa 6 cylindrowego i ma numery wtedy była by szansa dostac, bo chyba te silnik są podobne i nie różnią sie termostatem :blink:

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

To w agromach albo grene jak masz stary (ale widać nie masz) ;) to powiedz że chcesz większy.

dawidg2    30

NA moim perkinsie jest tabliczka koło pompy wtryskowej, jak się nie myle to numery są też z boku nad kołem zamachowym

Dragon7340    0

Znalazłem koło pompy wtryskowej, u mnie są wybite na bloku. Stary termostat mam ale to im nic nie daje,chcą tylko numerów.

wenicjusz    0

W mercatorach silnik perkinsa to A6 354 105 KM.

Jego symbol można znaleźć przy pompie wtryskowej.

Ale uwaga pasuje również silnik A6 372 120 Km i na zachodzie często przekładano te silniki.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem tu nowy i zbytnio nie ogarniam jeszcze tego forum więc prosił bym o wyrozumiałość. Mam zamiar jak w temacie zakupić claasa Europę z sieczkarnią i chciałbym zasięgnąć waszych opinii o tym kombajnie, jak się sprawuje czy jest awaryjny jak z częściami i czy dało by się go ustawić do koszenia bobiku oraz rzepaku.
    • Przez krzysiokal
      Witajcie.
      Otóż zastanawiam się nad kupnem jakiegoś classa do koszenia zboża tylko i wyłącznie. Dysponuje 20ha pola. Aktualnie pracuje na bizonie 83'
      Zależy mi na tym aby był wydajniejszy tzn. w tym samym czasie wyżąć więcej ziarna zbiornik na ziarno większy i spalanie też żeby nie szokowało.
      Interesuje mnie coś w okolicach do 100 000zł lecz może podsuniecie mi coś lepszego
    • Przez IzaLP
      Witam, czy ktoś wie jaki numer ma silnik kombajnu Claas matador standard? Albo jaki dokładnie to model, bo wiemy tylko że perkins 4-cylindrowy, i gdzie w tym grechocie znaleźć tabliczkę znamionowa?
    • Przez frank
      witam gdzie mozna kupic stół do rzepaku do hedera 3,90 claas
    • Przez lotnik993
      avero 240 dwa bębny mlucace 4 wystrząsacze 204 km heder 4,9 m cebis około 440 tys netto
      tucano 320 jeden bęben mlucace 5 wystrząsaczy 245 km 4,9 m cebis około 485 tys netto zatem urzytkownicy jak z wydajnością awariami czy warto dołożyć prawie 60 tys czy lepiej dokupić np przystawkę do kukurydzy nowa na 4 rządki