Zaloguj się, aby obserwować  
pawel5991

siwy olej w 1224

Polecane posty

jaco7394    0

płyn chlodniczy dostal sie do oleju przez uszczelki na tulejach lub przez uszczelke pod głowica

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek1983    0

A nie zauważyłeś żeby go przybyło???

Możliwe że uszczelka pod głowicą poszła i do oleju trafiła woda.

rami    14

tak jak piszą koledzy,jest jeszcze jedna możliwość pomyliłeś gatunki oleju to też będzie siwy i sprawdż czy woda woda jest czysta bez tluszczu

Dawid18    1

Jest jeszcze jedna opcja przegniła tuleja. Ja tak miałem właśnie zakończyłem remont.

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

GrzesiekD    0

Dawid18 masz racje jest jeszcze jedna opcja.W głowicy jest tulejka tam gdzie sie umieszcza wtryskiwacz ona też może zgni ją trzeba wydłubać i wbić nową

bobytempelton    161

W ten sposób to możecie rozebrać cały silnik i nie znajdziecie dziury, podłącza się wężyk od sprężarki pod kranik, odkręca kranik, odkręca miske, włacza sprężarke i pompuje , woda dziurą pokaże się sama :rolleyes: tylko jedno w tym sposobie jest złe,że trzeba się położyć pod spodem i mieć wode na czole :lol:

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Dawid18    1

@GrzesiekD: masz całkowitą racje korek w głowicy też morze przegnić sąsiad tak u mnie miał.

@bobytempelton: Poco kombinować z spręrzarkami itp?

Odkręcasz miske olejową, zakręcasz kraniki i do chłodnicy lejesz gotowaną wode i kręcisz paskiem od pąpy wodnej i woda ciurkiem będzie leciała ( jak będzie oczywiście dziura ). I woda już ci w oczy nie leci.

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ursusikc330m
      Mam pytanie do użytkowników 1634 lub 1614 chodzi dokładnie o zwiększenie dawki paliwa czy robił ktoś już coś takiego?Wiem że pod tylnym dekielkiem jest śrubka ale nigdy tego nie robiłem i troche boje się tam zaglądać.
    • Przez kamil18fmr
      Czy ktoś wie co mogło się stac z moim ursusem 1014 że poszedł mi olej do wody?!!
    • Przez kleine100
      Czwórka turbo kolejny raz wydmuchana uszczelka, praktycznie za każdym razem w innym miejscu, głowica oczywiście robiona w dobrym zakładzie, blok również był sprawdzany, tuleje równe ostatnio uszczelka była robiona na zamówienie w zakładzie. Wyrzuca ją co 100-150mth, dociągana trochę mocniej niż książkowo tzn, na 200Nm, a po kilkunastu mth była dociągana drugi raz. Za wszelkie tropy i sugestie będę wdzięczny. Tu wstawiłem foto przedostatniej- puściła na drugim, teraz mi dmuchnęło na pierwszym cylindrze na kanał wodny.

• Przez Krzychu_912235
      Witam posiadam ursusa 385 z silnikiem 912 domyslam sie ze pierwsze mrozy daly znac o sobie...koledzy powiedzcie co tu  zrobic aby ta maszyna paliła na mrozie w mf235 jest świeca...a tu nic ...pozostaje knot<raz mi sie juz ciagnik zapalił od tej formy rozgrzewania>...czy moze da sie cos zamatować aby bez problemu ją zapalic...I jeszcze jedno pytanie nie wiecie ile kosztuje siedzonko do tyłu dla pasazera...
    • Przez PIOTREK86
      Nie wiem czy taki temat już istnieje...... najwyżej zostanie przeniesiony.
      Czy ktoś z Was montował turbine do Ursusa 914??
      Możecie napisać jaki jest koszt oraz wady i zalety.
      No może oprócz tego że wiecej pali i ma większą moc są jeszcze jakieś inne aspekty????
      Z góry dziękuje :rolleyes:
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj