Zaloguj się, aby obserwować  
Misiak1177

Osłona Turbiny do u 1614

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ursusikc330m
      Mam pytanie do użytkowników 1634 lub 1614 chodzi dokładnie o zwiększenie dawki paliwa czy robił ktoś już coś takiego?Wiem że pod tylnym dekielkiem jest śrubka ale nigdy tego nie robiłem i troche boje się tam zaglądać.
    • Przez kamil18fmr
      Czy ktoś wie co mogło się stac z moim ursusem 1014 że poszedł mi olej do wody?!!
    • Przez kleine100
      Czwórka turbo kolejny raz wydmuchana uszczelka, praktycznie za każdym razem w innym miejscu, głowica oczywiście robiona w dobrym zakładzie, blok również był sprawdzany, tuleje równe ostatnio uszczelka była robiona na zamówienie w zakładzie. Wyrzuca ją co 100-150mth, dociągana trochę mocniej niż książkowo tzn, na 200Nm, a po kilkunastu mth była dociągana drugi raz. Za wszelkie tropy i sugestie będę wdzięczny. Tu wstawiłem foto przedostatniej- puściła na drugim, teraz mi dmuchnęło na pierwszym cylindrze na kanał wodny.

• Przez Krzychu_912235
      Witam posiadam ursusa 385 z silnikiem 912 domyslam sie ze pierwsze mrozy daly znac o sobie...koledzy powiedzcie co tu  zrobic aby ta maszyna paliła na mrozie w mf235 jest świeca...a tu nic ...pozostaje knot<raz mi sie juz ciagnik zapalił od tej formy rozgrzewania>...czy moze da sie cos zamatować aby bez problemu ją zapalic...I jeszcze jedno pytanie nie wiecie ile kosztuje siedzonko do tyłu dla pasazera...
    • Przez PIOTREK86
      Nie wiem czy taki temat już istnieje...... najwyżej zostanie przeniesiony.
      Czy ktoś z Was montował turbine do Ursusa 914??
      Możecie napisać jaki jest koszt oraz wady i zalety.
      No może oprócz tego że wiecej pali i ma większą moc są jeszcze jakieś inne aspekty????
      Z góry dziękuje :rolleyes:
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj