Skocz do zawartości
dynamic165

Accord 6m vs ursus 912

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
locke    291

lepiej bedzie szedł zetorek ale również może go pociągnąć 912 ale jakbyś miał 914,904 i inne z przednim napędem to by lepiej szły

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Wiadomość z agroFakt.pl

farmermf    78

Witam. Planuje zakup siewnika accord 6m tylko nie wiem czy u-912 da rade go podniesc i uciagnac;/ Na oku mam jeszcze taki siewnik http://moto.allegro.pl/siewnik-accord-agregat-bierny-6m-hydrauliczny-i1708772037.html ten mialby byc do zetora 16145. Ziemie nie sa u mnie ciezke jestem z mazur. Ziemia 3 i 4 klasy. Dadza rade ciagniki?

[/quote

Albo masz coś z głową, albo 10lat bo ja innego wytłumaczenia nie widzę jak ty to chcesz do 912 podczepiać, lub też do czegokolwiek poniżej 180km.

piotrb14    187

Żal mi takich postów takim ursusem dobrze żebyś ciągnął do 3m zestaw do takiego to trzeba około 200 koni. nawet byś go nie podniósł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cris10
      Witam, stoję przed kupnem zestawu uprawowo-siewnego .
      Siewnik pracowałby na 77 ha ( z tendecją wzrostową) , siewnik docelowo ma pracować z ciągnkiem 150-175 km . Póki co z Deutz'em 130 km . Gleba różna ,trochę gliny trochę piasku nawet . Z przewagą gleb ciężkich . Budżet ? Myśle że coś max do 110 tyś netto.
      Marki które mnie zainteresowały to w pierwszej kolejności Kuhn a dokładnie model Sitera 3000 , wraz s sekacjami SEEDFLEX . Z tego co orientuję się Integra tego nie ma ? Mógłby mi ktoś podać różnice między tymi dwoma modelami ? Do dealera po nowym roku mam zamiar jechać , wolę pierwsze tu wypytać trochę .
      Kolejną marką jest Amazone i model AD 3000 co o nim myślicie i jak wam się sprawuje ? Wiem że jego koszt to ponad 100tys netto .
      I najtańszą opcją jest Kongsklide bo w granicach 80 tys netto kosztuje . Pracuje u nas taki w okolicy i szczerze mówiąc nie odstaje na pierwszy rzut oka we wschodach czy jakości siewu od Amazone AD 3000 .
      Co byście polecili ? Jakie macie opinie i czy ktoś ma styczność z tymi markami i maszynami ? Jeszcze fajnie by było gdyby ktoś napisał mi cenę jakąś orientacyjną . Może być na pw ale równie dobrze pod postem . Zapraszam do wypowiedzi
    • Przez MichaHara
      Witam wszystkich proszę o podanie producentów i modeli siewników pneumatycznych do zboża o szerokości 4,8m. jedna z takich propozycji to pneusej rs ale chciałbym poznać wszystkie opcje w tej szerokości. potrzebuję go do sćieżek na 24m a chciałbym uniknąć połówek i robienia kazdej śćieżki oddzielnie.
    • Przez czarodziej83
      Witam uzytkownikow.
      Zakupilem siewnik Isaria 6000s na skrzyni olejowej i probuje go przygotowac na siew owsa i pszenzyta na wiosne robilem probe krecona i chcial bym porownac z kims kto ma taki siewnik i jak go ustawia na zyto pszenzyto i owies. Przy probie kreconej na pszenzycie, wyszlo mi okolo 200 kg na ha. Czyli ustawilem przekladnie na 50x19,5 razy przekrecilem korba dalo mi 2 kg x 100=200 kg czy macie podobne wyniki. Albo podpowiedzcie jak wy ustawiacie.
      Z gory dzieki za podpowiedz
    • Przez johniy861
      witam,
      przymierzam się do zakupu siewnika  kuhna i szukam jakiś opinii na jego temat
      jest to model stosunkowo nowy ale podobno już gdzieś w Polsce takie pracują
      macie jakieś zdanie na temat takiego cuda?
    • Przez Piters182
      Witam, mam pytanie odnośnie tych siewników, jeden jest dobrze znaczy siewnik AD, i jest nowoczesny model Cataya, więc jakie mają dokładne różnice. Wiem tyle że mają kolosalną różnicę cenową, ale czy warto tyle dopłacać itp.